Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Geralt ve Yennefer'ın ayrılması cinden dolayı imkansız zaten. Oyunda bu tercih bize sunulsa da kitaplarda Geralt ve Yen'ın ayrılmasını beklemek hayal bence. Hem Essi Daven'i kendime isterim ben, Geralt almasın :p
W3 de o cini öldürebileceğin bi görev var. Fazla anlamlı bi görevdi.

Sonunu beğenmediğim oyun ;
Bence çok kuru kuruya bitti.Çok bir aksiyon yaşamadık,büyük kayıplar vermedik.Sinematiği daha bol ve daha çok aksiyona girip ağzımızın açık kalacağı sahneler bekliyordum.Oyunun gidişatına ve ihtişamına göre sonu biraz fıs kaldı.
Ayrıca Ciri nasıl olur da Witcher'lık yapacak.Kral'a öldü dendi,hiç mi şanını duymayacaklar? Kül saçlı kız dedin mi çakar zaten mevzuyu.İlla ki bir noktada dikkat çeker yani.

Neyse 4.Oyunu bekliyoz.
Oyunda 3 farklı son var yalnız. Sen en olumlu sonucu seçmişsin.

Oynamadım :(

Çok bağlantısı var mı 3. oyunla ?
Şu an zaten direkt olarak 3. oyunla başladığım için biraz onun zorluğunu çekiyorum. Benim alışmam diğer oyunculardan daha uzun sürecek gibi.
Dövüş mekaniği falan öyle abartı bir şey değil.Sadece şu büyü mevzusu var onu da 1 2 oynamaya çözüyorsun zaten.

Bunu sen okuma :D
Ciri ile kartopu oynadıktan bu ne lan deyip cart diye alt f4 ü çekip sildim oyunu.Hayatımda bu kadar rezil olmadım lan ben :/

Oynamadım :(

Çok bağlantısı var mı 3. oyunla ?
Şu an zaten direkt olarak 3. oyunla başladığım için biraz onun zorluğunu çekiyorum. Benim alışmam diğer oyunculardan daha uzun sürecek gibi.
Bence var, komple bir serinin final kısmını oynuyorsun sen. Daha bunun kitap kısmı var.

Dövüş mekaniği falan öyle abartı bir şey değil.Sadece şu büyü mevzusu var onu da 1 2 oynamaya çözüyorsun zaten.

Bunu sen okuma :D
Ciri ile kartopu oynadıktan bu ne lan deyip cart diye alt f4 ü çekip sildim oyunu.Hayatımda bu kadar rezil olmadım lan ben :/
Yok yok dövüş mekanığı zaten en kolayı bence :) ama itemler falan baya kafa karıştırıcı. İnsan başta hangisini satacağını veya hangisinin çok önemli olduğunu bilemiyor.

Bence var, komple bir serinin final kısmını oynuyorsun sen. Daha bunun kitap kısmı var.
Neyse sağlık olsun o zaman :(
Belki 1 ve 2. Oyunun hikaye özetine bir göz atarım.

http://oyungezer.com.tr/makaleler/41225-the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi

Sadece bu sayfayı okuman bile baya yardımcı olur hikayeyi anlamana, ilk iki oyunu özetlemişler. Oyun hakkında merak ettiğin her şeyi sorabilirsin seve seve yardımcı olurum.
Çok teşekkür ederim kardeşim :sapkali:
Sağolasın.

Ya birde belki şimdi size biraz saçma gelecek ama geralt’ı oynarken sanki rayleigh’yi oynuyormuş gibi hisseden sadece ben miyim ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık