Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Ciri de çok genç duruyor herhalde biraz gençlik zamanlarına değinecekler.
Bana sorarsan böylesi daha iyi birkaç sezonluk dizi olursa bunlar 3-4 yıla iyice olgunlaşır.

Şahsen bende tam tersi oldu.
Ciri’nin yüzü çok saf ve temiz kalmış.
Ciri’nin yüzü biraz daha piskopat durmalıydı.
Mesela:
Bu kadın oynasa ciri’yi efsane olurdu.
Belli ki daha genç bir oyuncu arıyorlardı.
Ciri psikopat veya öyle aşırı agresif bir karakter değil ki yahu. Gayet esprili, yeri geldiğinde ciddi, hanım hanım bir kızımız. Hele dizide çocukluğu geçiyorsa hiç agresif olmasın, ormanda Geralt ile olan diyaloglarını hatırlıyorumda tam bir şımarık prensesti. Sonrasında yavaş yavaş olgunlaştı, ama yine de o sempatik tarafını kaybetmedi. 12 yaşındaki Ciri için bu seçimi beğendim ben, olmuş.

Yem ise her zaman soğuk nevale havasında, korkulan biri oldu. "Psikopat" benzeri bir karakter olacaksa Yen olmalı. Ha birde kitaplarda güzelliği dillere destan Yen'in. Daha güzel bir aktris beklerdim ben şahsen. Neyse her zaman dediğim gibi, senaryo ve oyunculuk kaliteli olursa okeyim ben.

Ciri psikopat veya öyle aşırı agresif bir karakter değil ki yahu. Gayet esprili, yeri geldiğinde ciddi, hanım hanım bir kızımız. Hele dizide çocukluğu geçiyorsa hiç agresif olmasın, ormanda Geralt ile olan diyaloglarını hatırlıyorumda tam bir şımarık prensesti. Sonrasında yavaş yavaş olgunlaştı, ama yine de o sempatik tarafını kaybetmedi. 12 yaşındaki Ciri için bu seçimi beğendim ben, olmuş.

Yem ise her zaman soğuk nevale havasında, korkulan biri oldu. "Psikopat" benzeri bir karakter olacaksa Yen olmalı. Ha birde kitaplarda güzelliği dillere destan Yen'in. Daha güzel bir aktris beklerdim ben şahsen. Neyse her zaman dediğim gibi, senaryo ve oyunculuk kaliteli olursa okeyim ben.
Yok zaten dediğin gibi ciri içten saf ve temiz
ama yüzü bu kadar nurlu olmamalıydı :)
bu kızın yüzüne çizik falan da atsalar iyi durmayabilir.
Neyse dediğin gibi oyunculuk iyi olsun da alışırız her türlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık