Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Geralt'ı canlandıracak kişi belli olmuş. Henry Cavill. Baya şaşırtıcı oldu benim için ama sevindim de bir yandan. Netflix, en yüksek bütçeli dizimiz olacak derken boş konuşmuyormuş cidden de. :/
1 haftadan fazla oldu belirleneli, muhabbeti yapıldı önceki mesajlarda :D Bence güzel seçim, adam zaten oyunları da oynamış, seriyi seviyor. Hakkını vermek için elinden geleni yapacağına eminim.

1 haftadan fazla oldu belirleneli, muhabbeti yapıldı önceki mesajlarda :D Bence güzel seçim, adam zaten oyunları da oynamış, seriyi seviyor. Hakkını vermek için elinden geleni yapacağına eminim.
Hele diyorum niye kimse yazmamış diye. :D Oyuncu yetenekli olduktan sonra kim olduğu çok önemli değil zaten. Bence de bu işin altından kalkmasını bilecektir.

Onu yapan onu da yapar. Adamlarda paradan bol ne var? :) Yakıştıramama konusuna ise bir şey diyemem. Kimsenin aklında yoktu cidden de. Lakin sıkıntı değil ya. Herifler bu işin piri olmuş artık. Adamı öyle bir hale getirirler ki vay bee deriz işin sonunda.

Edit: Benim aklımda şu eleman vardı.
Haklısın ne diyim. Yalnız bunu Yalçın Abi yaşlandırma tekniği ile bile benzetirsin. :)

Ciri ve yennefer’i kimlerin oynayacağı belli oldu.

Yennefer iyi olmuş ama ciri için aynısını söyleyemeyeceğim.
Neyse iyi yönden bakmak lazım en azından siyahi değil :)

Aslında Ciri'nin küçüklük haline yakıştırdım ben. Yen'den daha çetin bir çehre bekliyordum ama sıkıntı değil

Yen'i oynayan aşırı genç durmuyor mu yav.

Bir tek Henry Cavill'dan ümidim var.

Yen'i oynayan aşırı genç durmuyor mu yav.
Ciri de çok genç duruyor herhalde biraz gençlik zamanlarına değinecekler.
Bana sorarsan böylesi daha iyi birkaç sezonluk dizi olursa bunlar 3-4 yıla iyice olgunlaşır.
Aslında Ciri'nin küçüklük haline yakıştırdım ben. Yen'den daha çetin bir çehre bekliyordum ama sıkıntı değil
Şahsen bende tam tersi oldu.
Ciri’nin yüzü çok saf ve temiz kalmış.
Ciri’nin yüzü biraz daha piskopat durmalıydı.
Mesela:
Bu kadın oynasa ciri’yi efsane olurdu.
Belli ki daha genç bir oyuncu arıyorlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık