Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Bunların Kaos dediği şey bildiğin mana.Birde Geraltın tükettiği iksirleri diğer büyücüler kullanamıyor mu?Büyücüleri daha etkili ve güçlü görmek isterdim ama tırt çıktılar şuanlık.

Bunların Kaos dediği şey bildiğin mana.Birde Geraltın tükettiği iksirleri diğer büyücüler kullanamıyor mu?Büyücüleri daha etkili ve güçlü görmek isterdim ama tırt çıktılar şuanlık.
Yok kullanamazlar. Geralt'ın metabolizması diğer insanlara göre çok çok daha düşüktür. Bu yüzden diğerleri için zehir olabilecek o iksirleri içebiliyor.

Yok kullanamazlar. Geralt'ın metabolizması diğer insanlara göre çok çok daha düşüktür. Bu yüzden diğerleri için zehir olabilecek o iksirleri içebiliyor.
Kaoslarını nasıl geri kazanıyorlar peki, dinlenerek mi yoksa pot tarzı şeylerde çıkacak mı ilerde? Bide sağlam büyücüler yok mu seride knight mantığı gibi(fire, glacier, lightning skilleri) yoksa sönükler mi hepsi?

Kaoslarını nasıl geri kazanıyorlar peki, dinlenerek mi yoksa pot tarzı şeylerde çıkacak mı ilerde? Bide sağlam büyücüler yok mu seride knight mantığı gibi(fire, glacier, lightning skilleri) yoksa sönükler mi hepsi?
Pot türü şeylere hiç denk gelmedim. Dinlenmeyle geri kazanıyorlar sanırsam.

Esasında oradaki büyücüler serideki en ünlü büyücülerden. Güçleri o kadar diyebilirim yani. Onlardan daha üst klasmanda olan bir iki kişi var ama diziye dahil olurlar mı bilmiyorum.

Pot türü şeylere hiç denk gelmedim. Dinlenmeyle geri kazanıyorlar sanırsam.

Esasında oradaki büyücüler serideki en ünlü büyücülerden. Güçleri o kadar diyebilirim yani. Onlardan daha üst klasmanda olan bir iki kişi var ama diziye dahil olurlar mı bilmiyorum.
Vilgefortz olacak diye biliyorum, en güçlü büyücü diye geçiyor bazı yerlerde.

Çok uzun zaman oldu kitapları okuyalı o yuzden unutmuş olabilirim lakin fringilla bu kadar güçlü müydü yahu karşısında onlarca büyücü var ve tek başına neler yapıyor zenci olması rezilliginden bahsetmiyorum bile tilt oldum ya tek başına neler yaptı o sahneler uyuz etti beni onun dışında 10 numara 5 yıldız bir dizi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık