Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Bir çırpıda 129 bölüm okudum. Bir çırpı = yarım gün

Seri saçmasapan ilerlemiş. Taslak üzerinden yazıyorlar sanki. Başlarda sahip olduğu etkileyiciliği yitirmiş. Yapaylaşmış. Sağ gösterip sol vurmaları zayıflamış. Hikâye anlatımı tekdüzeleşmiş. Amaaan.

Manga bence giderek "meh"leşti. Sen ne düşünüyorsun?
Başta güzel ilerliyordu da sonradan yazar sanki hikayedeki gibi yolunu kaybetmiş gibi tam oturtamadı. Serinin başındaki evden kaçış planını falan okuduktan sonra bu seri neymiş böyle diye söylenip farketmeden 50 bölüm okumuştum. Şimdi de işleniş sadeleşti pek keyif almıyorum.

Başta güzel ilerliyordu da sonradan yazar sanki hikayedeki gibi yolunu kaybetmiş gibi tam oturtamadı. Serinin başındaki evden kaçış planını falan okuduktan sonra bu seri neymiş böyle diye söylenip farketmeden 50 bölüm okumuştum. Şimdi de işleniş sadeleşti pek keyif almıyorum.
Kesinlikle katılıyorum.

kesinlikle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık