Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] The Promised Neverland

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Daredewill tarafından 9 Ara 2016 tarihinde açılan konu

1. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,824
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Çocuk Norman'ı kim takip etsin, o yüzden büyük çizmiştir. Hayır bir de o tesisten ne zaman kaçtı da böyle sistem kurdu? Norman zeki de Rayler geri mi, onlar niye sistem kurmamış şimdiye kadar. Şu geride kalan ufak çocuk vardı ya adı Chris mi neydi onu kurtarsınlar.

2. Jiso Pinky sama

Jiso (Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 2,615
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Oraları fb ile çizer herhalde? Norman orada ygs kasarken bir anda devrimci oluverdi. Normandan bir şeyler çıkacak zaten mangaka onu bizimkilerden ayırdı. Sorsan Ray sinsi ama Norman saf kötü çıkacak bence.. :oleyo2: Chris denen velet ölmüş bile olabilir, bunları takip eden sayko adam vardı ya belki öldürmüştür.

3. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,824
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Norman en son bu sistem doğru deyip ihanet edebilir ama Emma takıntısı yüzünden yapmaz gibi. Çocuk her şeyi Emma için yapıyor.:D

4. Jiso Pinky sama

Jiso (Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 2,615
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Emmaya gıcık oluyorum zaten .. :D

5. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,824
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Kaç sene geçti hala saf iyimser olur mu ya, gıcık olmamak elde değil.

6. twei :T

twei (:T)
    Mesaj Sayısı 9,468
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Son bölümde Emma diğerlerinden farklı gelmedi mi sana :S Gerçi son bölüm Türkçesini takip ediyorsan kaçı okudun bilmiyorum ama 121de baya bi bu kadar basit olamaz lan kesin bişiler var kafasındaydı Emma bence.

7. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,824
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Oraya kadar okumadım, Türkçe okudum lan.:S

8. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,799
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Güncele geldim 122 ile.
    Manga Death note gibi insanları Team Emma ve Team Norman olarak bölecek demedi demeyin.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık