Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Hayır birde Norman niye adam gibi çiziliyor da Rayler hala çocuk. :D
Çocuk Norman'ı kim takip etsin, o yüzden büyük çizmiştir. Hayır bir de o tesisten ne zaman kaçtı da böyle sistem kurdu? Norman zeki de Rayler geri mi, onlar niye sistem kurmamış şimdiye kadar. Şu geride kalan ufak çocuk vardı ya adı Chris mi neydi onu kurtarsınlar.

Çocuk Norman'ı kim takip etsin, o yüzden büyük çizmiştir. Hayır bir de o tesisten ne zaman kaçtı da böyle sistem kurdu? Norman zeki de Rayler geri mi, onlar niye sistem kurmamış şimdiye kadar. Şu geride kalan ufak çocuk vardı ya adı Chris mi neydi onu kurtarsınlar.
Oraları fb ile çizer herhalde? Norman orada ygs kasarken bir anda devrimci oluverdi. Normandan bir şeyler çıkacak zaten mangaka onu bizimkilerden ayırdı. Sorsan Ray sinsi ama Norman saf kötü çıkacak bence.. :oleyo2: Chris denen velet ölmüş bile olabilir, bunları takip eden sayko adam vardı ya belki öldürmüştür.

Oraları fb ile çizer herhalde? Norman orada ygs kasarken bir anda devrimci oluverdi. Normandan bir şeyler çıkacak zaten mangaka onu bizimkilerden ayırdı. Sorsan Ray sinsi ama Norman saf kötü çıkacak bence.. :oleyo2: Chris denen velet ölmüş bile olabilir, bunları takip eden sayko adam vardı ya belki öldürmüştür.
Norman en son bu sistem doğru deyip ihanet edebilir ama Emma takıntısı yüzünden yapmaz gibi. Çocuk her şeyi Emma için yapıyor.:D

Kaç sene geçti hala saf iyimser olur mu ya, gıcık olmamak elde değil.
Son bölümde Emma diğerlerinden farklı gelmedi mi sana :S Gerçi son bölüm Türkçesini takip ediyorsan kaçı okudun bilmiyorum ama 121de baya bi bu kadar basit olamaz lan kesin bişiler var kafasındaydı Emma bence.

Güncele geldim 122 ile.
Manga Death note gibi insanları Team Emma ve Team Norman olarak bölecek demedi demeyin.

Anime ilk bölüm izleyeyim dedim. Korktum lan.

Buram buram Chicken Run/Tavuklar Firarda animasyon filmi gibi :oleyo2: Serinin Ginger kişisi Emma sanırım :D

Anne dediklerinin kötü biri olduğu çok barizdi. Buram buram hissettirdi bana. Ona şaşırmadım ama çocuğu kamyonda o halde görmek baya şok etti.

Izlenilebilir duruyor. Konusu güzel. Baş karakter tanıtım resimde erkek sandım lakin kız imiş. O da güzel. Bi soluk animesini izler sonra mangaya geçerim

Anime ilk bölüm izleyeyim dedim. Korktum lan.

Buram buram Chicken Run/Tavuklar Firarda animasyon filmi gibi :oleyo2: Serinin Ginger kişisi Emma sanırım :D

Anne dediklerinin kötü biri olduğu çok barizdi. Buram buram hissettirdi bana. Ona şaşırmadım ama çocuğu kamyonda o halde görmek baya şok etti.

Izlenilebilir duruyor. Konusu güzel. Baş karakter tanıtım resimde erkek sandım lakin kız imiş. O da güzel. Bi soluk animesini izler sonra mangaya geçerim
Mangası bitecek sanırım son arc işleniyor olması lazım haberin olsun, çok uzun bir seri değil yani ama güzel seri tadında bırakacaklar sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık