Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Kulaksız kaldılar ama güzel oldu, anne fazla saf çıktı. Kontrolünü hemen kaybetti.
Aman kalsınlar Ray öldü mü ölmedi mi baya düşündüm yani .. :D
Az önce güncele geldim. Muazzam ya.Müthiş bir seri. Çok iyi ya. Bu serinin daha çok ilgi görmesi lazım. Özellikle buranın her bölümden sonra yıkılması lazım çünkü bunu hak eden bir seri bence. Şimdi gel de bir sonraki bölümü bekle. :D Yeni bölümlerin çıktığı günler beni de etiketlerseniz sevinirim.
Ben etiketlerim seni serinin cidden ilgi görmesi lazım. Animesi de 1 2 yıla gelir belki.

Aman kalsınlar Ray öldü mü ölmedi mi baya düşündüm yani .. :D

Ben etiketlerim seni serinin cidden ilgi görmesi lazım. Animesi de 1 2 yıla gelir belki.
Teşekkürler. Gelir umarım animesi. Önceki yorumlarda bazı sahnelerden dolayı gelmez demişler ama öyle çok da karanlık bir sahne göremedim.

Bu arada annenin yapabileceği çok da bir şey yoktu bence. Malların kalitesi herhangi bir şekilde düşerse hayatından olurdu. Bu yüzden çocuklara aşırı sert davranamazdı. Süreci,özellikle kardeş sürecini, çok iyi idare etti. Çocuklar da hala kaçabilmiş değil. O kadar çocuğun kurtulması bana hala imkansız geliyor. :D

Teşekkürler. Gelir umarım animesi. Önceki yorumlarda bazı sahnelerden dolayı gelmez demişler ama öyle çok da karanlık bir sahne göremedim.

Bu arada annenin yapabileceği çok da bir şey yoktu bence. Malların kalitesi herhangi bir şekilde düşerse hayatından olurdu. Bu yüzden çocuklara aşırı sert davranamazdı. Süreci,özellikle kardeş sürecini, çok iyi idare etti. Çocuklar da hala kaçabilmiş değil. O kadar çocuğun kurtulması bana hala imkansız geliyor. :D
Zaten öyle kaçacaklarsa 4 kişi kaçsınlar büyük olanlar saçma sapan ayakkabıları da nereden buldularsa artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık