Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 130 93.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
Becca olayını ağzım açık okudum. Diziden çok memnunum açıkçası çizgi romandan almalarını isteyeceğim tek şey şu anlık bizim grubun güçleri olması kısmı olur. Bu haliyle fazla acizler çok daha büyük bir tehdit olmaları lazım aslında. Bunun yolunu zaten yaptılar sonraki sezonlarda görürüz diye düşünüyorum. Spoiler yemek istemiyorum aslında bu vardı bak şöyle olacaktı falan demeyin ben diziyle mutluyum.

Çizgi romandaki bazı olayları değiştirmeleri hoşuma gitti. En azından okuduğum bazı bilgilere göre bunu diyebilirim.

Bakalım çizgi romandaki Becca plot twist'i yaşanacak mı...

Becca olayını ağzım açık okudum. Diziden çok memnunum açıkçası çizgi romandan almalarını isteyeceğim tek şey şu anlık bizim grubun güçleri olması kısmı olur. Bu haliyle fazla acizler çok daha büyük bir tehdit olmaları lazım aslında. Bunun yolunu zaten yaptılar sonraki sezonlarda görürüz diye düşünüyorum. Spoiler yemek istemiyorum aslında bu vardı bak şöyle olacaktı falan demeyin ben diziyle mutluyum.
Acizler ama böyle daha iyiler bence her süperkahramanın zayıf noktasını bulup indirseler daha heyecanlı olur. V bileşeni alırlarsa benim için gözden düşer dizi.

Acizler ama böyle daha iyiler bence her süperkahramanın zayıf noktasını bulup indirseler daha heyecanlı olur. V bileşeni alırlarsa benim için gözden düşer dizi.
Herkesin her an gte gelebildiği bu dizide sürekli üstün başın kan revan içindeyken köpek balığı dolu havuza atlayıp sağ çıkamazsın. Bir noktadan sonra can sıkmaya başlar o yüzden bence şart.

Yanlış hatırlıyormuşum. Billy'nin omzu değil kolu yaralanıyor, bebeğin de kafasını eziyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık