Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 130 93.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
Daha geçen bölüm oynaşırlarken adamın kafası presledi manyaklar :D
O konuda zirve Popclaw sahnesidir. :(

Bilmediğimden soruyorum. Bu son 1-2 ay içinde hiçbir yerde duymazken şuan çoğu yerde bu diziyle karşılaşıyorum. Daha yeni sezon finalinden mi çıktı ?

Konu için teşekkürler.
İlk sezonu çıktığında da bu şekilde patladı ve her yerdeydi. Bir süre konuşuldu sonra sessizliğe büründü. 2. sezonun başlamasıyla yine hype oluştu herkeste.

O konuda zirve Popclaw sahnesidir. :(

İlk sezonu çıktığında da bu şekilde patladı ve her yerdeydi. Bir süre konuşuldu sonra sessizliğe büründü. 2. sezonun başlamasıyla yine hype oluştu herkeste.
Dizi sohbet yorumları okuyayım diyorum ortalık the boys'tan geçilmiyor :D Baya sevilen bir şey olsa gerek.

Dizi sohbet yorumları okuyayım diyorum ortalık the boys'tan geçilmiyor :D Baya sevilen bir şey olsa gerek.
Güzel dizidir tavsiye edebilirim. Ettiğim herkeste baya sevdi açıkçası. :D Hele ki "tanrı" figüründeki süper kahraman hikayelerinden sıkıldıysan daha ilgi çekici gelebilir senin için.

Güzel konu olmuş eline sağlık.Dizi de billy grubu biraz daha vahşi hale getirse keşke.Gerçi zenci eleman karşı çıkarda frenchie kabul eder gibi.

Keyifle izlediğim bir dizi. İnsanlar homelander dan çekiniyor ama ben kendisini çocuksu ve ihtirasları olan basit biri olduğu için o kadar tehlikeli görmüyorum. Asıl korkutucu olan Stormfront denen yılan. Çok iyi rol kesiyor.

Aslında çizgi roman ile dizi arasında çok büyük farklılıklar var.
Dizi çizgi romandan bağımsız gibi görünüyor. Ama mükemmel derecede sarıyor.Bazı karakterleri izlerken ürküyorum.
Ayrıca 6 bölüm nedir ya ver kardeşim 13 bölüm izleyelim.

Çok dizi izlemeyen biri olarak tek güne 5 bölüm izleyerek rekorumu kırdım. Bugün 2.sezonun yayınlanan bölümleri ile tek atıp geçmeyi planlıyorum. Homelander kadar pis biri görmedim be.

Emeğine sağlık Smoker, fazla spoiler yemeyeyim diye yüzeysel olarak baktım. Aklıma gelen iki detay var, senin yazdıkların kadar genel değil ama istersen ekleme yaparsın. Daha 5. bölümdeyim bu arada :D
- Kimiko en başından beri tayfadan biri. O derece bir aidiyet hissi var ki, Butcher onu azarlarken utanıp yere bakıyor. Bir de dizide Kimiko'yu tayfadan kimse anlayamıyor ama çizgiromanda sadece Frenchie anlayabiliyor onu.
- Starlight'a taciz eden Deep değil. Homelander, A-Train ve Black Noir...

Emeğine sağlık Smoker, fazla spoiler yemeyeyim diye yüzeysel olarak baktım. Aklıma gelen iki detay var, senin yazdıkların kadar genel değil ama istersen ekleme yaparsın. Daha 5. bölümdeyim bu arada :D
- Kimiko en başından beri tayfadan biri. O derece bir aidiyet hissi var ki, Butcher onu azarlarken utanıp yere bakıyor. Bir de dizide Kimiko'yu tayfadan kimse anlayamıyor ama çizgiromanda sadece Frenchie anlayabiliyor onu.
- Starlight'a taciz eden Deep değil. Homelander, A-Train ve Black Noir...
Yazdıkların kadar ince detaya girmedim ben. Yoksa bir sürü şey çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık