Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tensei Shitara Slime datta ken

Slime iyidir. Son 2-3 bölümü haric iyiydi. 2.sezon daha iyi şeyler olacağa benziyor. Sarıyor izleyebilirsiniz.

Sütten ağzı yana yoğurdu üfleyerek yermiş. Sao bizi yaktı bizi bi bi daha da isekainin yanından geçmem. Diyorsun tamam fikir ilginç sonra hentaiye dönüyor

Bitiren yokmu ilk bölümü yav .Veldora fanı olarak üşüdüm burda.Gerçi yanımda ifrit var yohohohoho :oleyo:
İzleyeli çok oluyor. Yeni bir şeyler denemeye çalışmışlar ama olmamış bence. Seriyi tavsiye bile etmem. Seriye vereceğiniz zamana diablo2'de bir adet frenzy/barbarian kasın daha fazla keyif verir.

Torchlıght seviyom ben ya.Diablo 3 denedim çok ağır geldi .Valla daha seri kendi içinde karakutu hala .Daha başlamadı .Veldora özgür kalsın,diablo ortaya çıksın, Şeytan kralları savaşsın,Küçük kızın içindeki ruh kim ortaya çıksın o zaman düşünücem.
Torchlight çok renkli geldi. Oynayamadım. Diablo 3 zaten çöp oğlu çöp:mad:
Seri diğer onlarca iseaki serisinden biraz daha farklı başladı ama ne bileyim sarmadı bir türlü. Ha yeni sezonu da izleyeceğim muhtemelen. İşsizlikten olacak ama:)

Sütten ağzı yana yoğurdu üfleyerek yermiş. Sao bizi yaktı bizi bi bi daha da isekainin yanından geçmem. Diyorsun tamam fikir ilginç sonra hentaiye dönüyor
SAO dan ağzı yanmış biri olarak enfavori isekai animem diyebilirim. Bunu konosuba, overlord ve pek çok isekai manga okumuş biri olarak söylüyorum.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık