Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Tensei Shitara Slime datta ken

'Anime Sohbet' forumunda Melikandor tarafından 23 May 2019 tarihinde açılan konu

1. Melikandor (Limbo)
    Mesaj Sayısı 153
    Üyelik Tarihi29 Eyl 2017
    .

Son düzenleme: 24 May 2019
  2. Will Salas Muzan Kibitsuji

Will Salas (Muzan Kibitsuji)
    Mesaj Sayısı 528
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Slime iyidir. Son 2-3 bölümü haric iyiydi. 2.sezon daha iyi şeyler olacağa benziyor. Sarıyor izleyebilirsiniz.

3. Elodin Rachel Tarikatı Üyesi

Elodin (Rachel Tarikatı Üyesi)
    Mesaj Sayısı 1,413
    Üyelik Tarihi22 Ağu 2013
    Sütten ağzı yana yoğurdu üfleyerek yermiş. Sao bizi yaktı bizi bi bi daha da isekainin yanından geçmem. Diyorsun tamam fikir ilginç sonra hentaiye dönüyor

4. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,798
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    İzleyeli çok oluyor. Yeni bir şeyler denemeye çalışmışlar ama olmamış bence. Seriyi tavsiye bile etmem. Seriye vereceğiniz zamana diablo2'de bir adet frenzy/barbarian kasın daha fazla keyif verir.

5. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,798
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    Torchlight çok renkli geldi. Oynayamadım. Diablo 3 zaten çöp oğlu çöp:mad:
    Seri diğer onlarca iseaki serisinden biraz daha farklı başladı ama ne bileyim sarmadı bir türlü. Ha yeni sezonu da izleyeceğim muhtemelen. İşsizlikten olacak ama:)

6. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,884
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    SAO dan ağzı yanmış biri olarak enfavori isekai animem diyebilirim. Bunu konosuba, overlord ve pek çok isekai manga okumuş biri olarak söylüyorum.

7. erdemexi Üye

erdemexi (Üye)
    Mesaj Sayısı 212
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    yanlışlıkla başladım bayağı güzel olduğu için devam ettim herkese tavsiye ederim

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık