Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Kim Katılacak?

Tayfaya kim ya da kimler katılır?

• Kullanılan toplam oy
    129
Miço olarak Momo varken Tama'nın katılması çok anlamsız olur bence. Tama sadece öyle kendi halinde macera isteyen bir kız. Ama Momo neredeyse Yeni Dünya'nın başından beri işlenen, Oden'in oğlu gerçek Wano Shogunu gibi özelliklere sahip olan ve şu boş yüzyıl kehanetler vs gibi konularla ailesi gereği bağı olan bir karakter.

Momo katılursa çok memnun olmam ama çok aykırı da bulmam seriye.
Momo'nun iyi işlenmiş bir karakter ama gelecekte tayfaya katılmak yerine Wano shogunu olacağını düşünüyorum.Tama miçoluk yeri için daha uygun bu yüzden.

Hasır Şapkaların en güçlü tayfaya sahip olmasını bekliyor herkes, bu da eldeki mevcut güçlerin kendilerini çok geliştirmelerine ve tayfaya yeni ve güçlü kişilerin gelmesiyle mümkün. Luffy'nin de bir D. Olduğunu düşünürsek. Bir önceki nesilde Rocks korsanları vardı. Bu yeni nesilde de Hasır Şapka Korsanları olacaktır. Yani Rocks oluşumundan daha güçlü ve tehlikeli bir oluşuma ihtiyaç var. Bir önceki nesilin Rocks korsanlarının yadigarları evlatlarıdır. Yani tayfaya Katakuri gelse, Marco ve Weevill gelse, Yamato gelse fena mı olur?

Şu bir teori vardı. 13 Hasır Şapka'yla alakalı olan. East Blue'de dört kişi, Grand Line'de 4 kişi, Shin Sekai'de dört kişi teorisi. Hani bir harf düzenine göre gittiğiyle alakalı bir teori. Şu ana kadar bu düzende ilerlemiş cidden. Geriye H-G, O-P, X-W harfleri kaldı. Daha önce Gaimon'a tayfaya katılmasını teklif etmişti yanlış hatırlamıyorsam yani harf düzenine göre gerçekten de ilerliyor. G harfi kabul etmediğine göre H harfinde biri ve diğer harfler kaldı.

Buna göre tayfaya katılacak kişiler olabilir. Yamato, ismini geride bırakıp Oden ismiyle denizlere açılırsa bu harf düzeni devam edecek demektir. Yok bu olmazda yukarıda saydığım kişiler katılırsa çok daha iyi olur.

Momo'nun iyi işlenmiş bir karakter ama gelecekte tayfaya katılmak yerine Wano shogunu olacağını düşünüyorum.
Gelecekte evet. Ama kendisi şuan için pek lord olabilecek konumda değil. Çocuk zira. Hazır Wano'yu dünyaya açma muhabbetleri de varken varisin Luffy'nin yanında gezmek suretiyle dünyayı tanıması, bir noktada babasının yolundan gitmesi falab gayet makul.

Gelecekte evet. Ama kendisi şuan için pek lord olabilecek konumda değil. Çocuk zira. Hazır Wano'yu dünyaya açma muhabbetleri de varken varisin Luffy'nin yanında gezmek suretiyle dünyayı tanıması, bir noktada babasının yolundan gitmesi falab gayet makul.
Bence Momonosuke babasının yolundan gitmeyecek.O yoldan gidecek olan Yamato var.Oden'in Roger ile yolculuğuna benzer bir şekilde Yamato'nun da Luffy'e katılmasını bekliyorum ben.

Bence Momonosuke babasının yolundan gitmeyecek.O yoldan gidecek olan Yamato var.Oden'in Roger ile yolculuğuna benzer bir şekilde Yamato'nun da Luffy'e katılmasını bekliyorum ben.
İnşallah senin dediğin gibi olur. Aslında düşününce seride kan bağıyla mirastan daha çok irade mirası önemli. Bu konuda da bir devralan kişi Yamato. Momo Oden değil onun oğlu. Ama işte tam arc sonunda geldiği için ve tepeden indiği içim Oda'nın tarzına çok uymuyor gibime geliyor. Bir de miçoluk mevzuu da var. Ama neyse Oda illa aynı şekli uygulayacak diye bir kaide de yok tabi

Ne meraklısınız tayfayı çöplerle doldurmaya çöp dediysem güç olarak değil fazlalık olarak bu tayfa bu kadar yeter daha ne lazım

Adam tayfa 5 kişide olsa 15 kişide olsa doğru düzgün işlemeyecek zaten. Bırakın gelsinler. :/
Yamato ve drake'in katılmasını isterim ama drake katılmaz büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık