Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Kim Katılacak?

Tayfaya kim ya da kimler katılır?

• Kullanılan toplam oy
    129
Öhm öhm. Herkese iyi akşamlar. Konunun yenilenmesi gerektiğini düşündüm. En son bu konu açıldığın da Carrot mu gelecek yoksa Ceasar mı diye tartışıyorduk lakin ihtimaller değişti.

Spoiler içerir.

Anka Marco

İki yıllık zaman atlamasından sonra kendisini babalığın doğduğu adayla ilgilenirken gördük. Beyazsakal korsanları dağıldı ve Marco Luffy'lere yardım etmek için Wano'ya geldi. Son sayıda Big Mom'un neden veletlere yardım ediyorsun sorusuna da "Beyazsakal korsanları artık yok, herkes istediğini yapmakta özgür." diyerek bizleri umutlandırdı.
Meyvesinden gelen iyileştirme özelliğiyle tayfa artık bandaja para vermeyecek. Zoan meyvesi, üst düzey haki, eski yonkou sağ kolu, karizma. Daha ne olsun? Sonunda tayfaya eli yüzü düzgün bir abimiz katılır fena mı olur?

Yamato

Kaido'nun oğlu olarak tanıtılan ama aslen kız olan bu kardeşimiz tam bir Oden hayranı. Babasından nefret ediyor ve Luffy'lere yardım ediyor. "Ben Oden'im" diye gezinse de ortalıkta, tam Oden olabilmesi için dış dünyaya merak salması ve gezmesi lazım. Bunun da zaten altyapısını hazırlıyor Goda. Bu kardeşimiz tayfaya katılırsa dış dünyada "Kaido'nun oğlu Hasırşapka korsanlarına katıldı, Luffy Kaido'yu himayesi altına aldı." gibi bir intiba oluşabilir. Bkz. Sanji/Puding

X-Drake

Bu abimiz de denizci ajanı. Son bölümler de malumunuz üzere yalnız olduğunu belirtti ve Luffy'e "Sana katılmama izin ver" dedi. Coby flashback'i + Doflamingo olayı + Kaido savaşı bu ilişkinin adını koyabilir belki. Drake tayfaya katılırsa tayfaya ilk kez denizci geçmişi olan biri katılmış olacak.

Momonosuke

Momonosuke benim yıllardır tayfaya katılacağını düşündüğüm isimlerden birisi. Yamato Oden'in günlüğünü teslim eder, Momonosuke günlüğü okur ve heyecanlanır. Sonrada babasının izinden gitmek ve merak ettiği şeyleri öğrenmek için Luffy'nin yanına katılır. Bu güncel bölümlerden sonra aklımda canlandırdığım senaryo. Bundan önce tayfada düşünmemin sebebi yaşıydı. 8 yaşındaki bir veletin Shogun olması bana biraz komik geldiği için hamlaşana kadar maceraya atılmasını bekliyorum.

Caesar Clown

Her ne kadar kendisiyle kötü tanışsak da zamanla sevdirdi kendini kerata. Hele Big Mom'dan aldığı paraları karıyla kızla yemesi, alfa oğlu alfa. :d Tayfada bilim adamı ve logia kullanıcısı yok. Gelirse güzel olur. Şuan kendisi nerede tam olarak hatırlamıyorum lakin Wano olaylarının temelinde yattığı için onu da eklemek istedim.

Carrot

Tayfayla belki de içli dışlı olan uzun süredir seyahat eden tek mink Carrot. Dış dünyayı merak etmesi, tayfa ile birlikte çok vakit geçirmesi falan fistan derken bu kızı da bize kakalayacaklar gibi duruyor. Her ne kadar tayfanın sirk popülasyonu midemi bulandırsa da Carrot'un sulong formu hatrına bunu sineye çekebilirim. :d

Evet arkadaşlar varsa ankete eklememi istediğiniz, katılması yüksek ihtimal dahilinde olan karakterler belirtirseniz sevinirim. Kimin ya da kimlerin tayfaya katılacağını da belirtmeyi unutmayın. :good:

Kişiliksiz, Nami suratlı fangirl umarım tayfaya gelmez :oops: . Hiçbiri seçeneği eklenirse güzel olur. Katılacağından değil ama Caesar diyorum, güzel karakter.

Kişiliksiz, Nami suratlı fangirl umarım tayfaya gelmez :oops: . Hiçbiri seçeneği eklenirse güzel olur. Katılacağından değil ama Caesar diyorum, güzel karakter.
Bunların dışında seçeneğini ekledim. :good:
Ben geçenlerde Carrot ve Yamato olanını açmıştım ama bunda seçenekler bol. İyidir.

Gönlüm Caesar'ın gelmesinden yana. Shurororororo diyişini özledim be.
Görmedim valla hacım.
Oden'in izinden giden Yamato'nun tayfaya gelişi bana kalırsa kesin gibi, kk tayfasına katılacak. Eline sağlık.
:sapkali:

Yamato katılsın o bana yeter. :utan:
Ama tabi yanında marco, drake ve ceaser katılsa da fena olmaz. Minklerden de sicilian 'ın katılmasını isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık