Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Tayfanın Gelişimi

• Konbuyu başlatan Striker
  • Başlangıç tarihi
zoro dojo hocasından eğitim almış birisi sanji kızılbacak zeff ten eğitim almış birisi

zoro herşeyin nefesi olayını bilseydi mr.1 e tek atacaktı(yani demek istediğim tek atacak fiziksel güce sahip) mr.2 vs sanji olayını biliyorsunuz

kaku vs zoroda zoro asura ile tek attı sanji vs jaburada sanji diable jump ile iki attı

zoro&sanji vs PX7 de sanji diable jump ile daldı zoro tekniksiz

benim aklıma gelenler bunlar mangada geçen olaylar nasıl yorumlarsanız artık
dayanıklılık ile ilgilide bişeyler yazmak isterim ama sonra fan yorumu deniliyo sanki mangada geçmeyen bişeymiş gibi

[İKAZ]Beyler aşırı fanlık,saygısızlık yapmak çok boşluklu yorum atmak yasaktır. Lüften kurallara biraz daha dikkat edelim her konu kilide gitmesin düzgün bir tartışma ortamı olsun[/İKAZ]

Zoro kabul ediyor zaten Sanji'nin gücünü. Enies Lobby'de Jyabura Usopp'u delecekken Sanji çıkıyor sahneye ve Jyabura'yı öttürüryor. Sanji'nin geldiği gören Zoro ise gülümsüyor(İçi rahatlıyor diyebiliriz.). Kaku ve Jyabura'nın güçleri çok yakındı bir birine Zoro'da farketmiştir bunu. Sanji'ye dur sen onu yenemezsin demediğine göre, Zoro Sanji'nin gücünün farkında. Tayfa 2 yıl sonra tekrar bir araya geldiğindeki atışmalarında da gördük zaten, üstünlük yoktu aralarında, bir birlerini övüyorlardı(Yerer gibi yaparak övüyorlar.:)). Eşit güçteler bana göre.

DevilHunter

Bana göre yardımcı kaptanlıkta güç önemlidir ve tayfanın yardımcı kaptanı Zorodur.Ayrıca seride supernova olan birinin sözlerine kıytırık birinin söylediği sözlerden daha çok itimad ederim.
birader ben galiba yine anlatamadım bende senle aynı görüşü savunuyorum :D

zoro dojo hocasından eğitim almış birisi sanji kızılbacak zeff ten eğitim almış birisi

zoro herşeyin nefesi olayını bilseydi mr.1 e tek atacaktı(yani demek istediğim tek atacak fiziksel güce sahip) mr.2 vs sanji olayını biliyorsunuz

kaku vs zoroda zoro asura ile tek attı sanji vs jaburada sanji diable jump ile iki attı

zoro&sanji vs PX7 de sanji diable jump ile daldı zoro tekniksiz

benim aklıma gelenler bunlar mangada geçen olaylar nasıl yorumlarsanız artık
dayanıklılık ile ilgilide bişeyler yazmak isterim ama sonra fan yorumu deniliyo sanki mangada geçmeyen bişeymiş gibi
bi kere zoronun ashura tekniği diable jambe kadar kullanışlı bi teknik değil bence eğer olsaydı zoro bunu sürekli kullanırdı örneğin zoro vs kuma zoro vs oz zoro thriller barcta hiç kullanmadı tekniğini neden acaba? bu arada lufyde g2 yaptı pxe vururken..

bi kere zoronun ashura tekniği diable jambe kadar kullanışlı bi teknik değil bence eğer olsaydı zoro bunu sürekli kullanırdı örneğin zoro vs kuma zoro vs oz zoro thriller barcta hiç kullanmadı tekniğini neden acaba? bu arada lufyde g2 yaptı pxe vururken..
demek istediğin pxe saldırırken kullanışlı olmadığı için mi kullanmadı gerekmediği için mi ek olarak ben asura kullanmadı demedim tekniksiz daldı dedim
evet seninde dediğin gibi luffy g2 ile vurdu + haki kullandı anlamamız gereken ne burda

demek istediğin pxe saldırırken kullanışlı olmadığı için mi kullanmadı gerekmediği için mi ek olarak ben asura kullanmadı demedim tekniksiz daldı dedim
evet seninde dediğin gibi luffy g2 ile vurdu + haki kullandı anlamamız gereken ne burda
anlaşılmayacak bişe yok bilader sen sanjiyi burada diable yaptı diye küçümsüyon ama lufyde g2 ile daldı zoro lufydende güçlü ozaman

kardeşim niye bu kadar olay oldu anlamadım zoro ufak bir farkla sanjiden güçlü anladığım kadarıyla kimse buna itiraz etmiyo sadece eşite yakın deniyo zoro nun az bir farkla güçlü olmalı zaten adamın işi kılıç ustalığı sanji de canavar üçlüden olsada aşçı+savaşçı kimse zaten zoro tek atar ezer de demiyo(luffy le eşit diyen var ama olur o kadar)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık