Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Tayfanın Gelişimi

• Konbuyu başlatan Striker
  • Başlangıç tarihi

DevilHunter

ne bu şimdi kanunmu sen dedindiye düşüncemden vazmı geciçem

sen anlamıyon galiba 4 sene önce lucci ile jabura rakibmiş douriki testinde kaku fazla çıkınca jabura şaşırıyor kaku bilemi diye şaşırıyor benimdegim jabura da öyle bikeser ki
anlamayn kişi benmiyim senmisin hala diyosunki 4(doğrusu 5 sene) sene önce rakipti jyabura sence 5 sene önce rakipse herzaman rakipmi kalması lazım o zaman crocoda WB'yi rakip olarak alıyor bu bişeyi değiştirimi WB yine tek atar gider + olarak jyaburanın kuleyi kesebiliceğini düşünmek hayalcilikten başka bişey değildir bunuda anlamak çok zor olmasa gerek

Zoro ve Sanji arasında bi güç farkı var kabul ama çok az bi güç farkı var. Luffy ile Zoro arasındaki farksa daha belirgin. Monster Trio'yu rakamlarla değerlendirirsek;

Luffy 10
Zoro 9
Sanji 8,7-8,8 falandır.

anlamayn kişi benmiyim senmisin hala diyosunki 4(doğrusu 5 sene) sene önce rakipti jyabura sence 5 sene önce rakipse herzaman rakipmi kalması lazım o zaman crocoda WB'yi rakip olarak alıyor bu bişeyi değiştirimi WB yine tek atar gider + olarak jyaburanın kuleyi kesebiliceğini düşünmek hayalcilikten başka bişey değildir bunuda anlamak çok zor olmasa gerek
yönlendirme yapıyorum lütfen dediklerimi harf harfine yapın direk kizarunu yazısını bidaha oku
4 veya 5 fark etmez kaku la jaburanın douiki farkı 20 miş
douiki 3000 baz alınmıştır
kaku =3020
jabura=3000
meyve haliyle
kaku=4020
jabura=4500
tamam benim düşüncem oldumu

Zoro ve Sanji arasında bi güç farkı var kabul ama çok az bi güç farkı var. Luffy ile Zoro arasındaki farksa daha belirgin. Monster Trio'yu rakamlarla değerlendirirsek;

Luffy 10
Zoro 9
Sanji 8,7-8,8 falandır.
Hoca Luffy Zorodan ve sanjiden daha çok güçlü olması lazım luffy kral olunca zoro amiral dengi olacak çünkü tahminen yani arada daha fazla fark olması gerekiyor

Jyabura Kakudan güçlü olsa ne olur ki? (bana göre güçlü değil).Zoro Jyaburayı gene yenecek yani burdan Sanjinin Zoroya eşit veya Zorodan güçlü olduğu anlamı çıkmaz.

DevilHunter

yönlendirme yapıyorum lütfen dediklerimi harf harfine yapın direk kizarunu yazısını bidaha oku
4 veya 5 fark etmez kaku la jaburanın douiki farkı 20 miş
douiki 3000 baz alınmıştır
kaku =3020
jabura=3000
meyve haliyle
kaku=4020
jabura=4500
tamam benim düşüncem oldumu
iyi senin düşüncen buysa benimkide

kaku=4020
jyabura=4000

ama jyabura tekkaide geliştirmiş kendini hareket edebiliyor kaku ise rankyakuda geliştirmiş ve meyvesininde sayesinde kule kesebilecek güçtedir

Hoca Luffy Zorodan ve sanjiden daha çok güçlü olması lazım luffy kral olunca zoro amiral dengi olacak çünkü tahminen yani arada daha fazla fark olması gerekiyor
Hocam Roger'la rayleigh arasındaki farkda o kadardır bence. Öyle yüksek seviyelerde 10 da 1 lik fark bayağı bişey demek. Ama illa dahada belirgin yapalım diyorsan Zoro ve Sanji'yi 1 sayı geriye atabiliriz.

Oda bile hangisi güçlü yanıtına cevap vermeden geçti millet tek atar yaptı zoro sanjiye...Şu sanjiye yapılan haksızlık ussopa yapılmıyordur madem o kadar güçlü bu zoro sanjiden neden 2ci kaptan olmuyor acaba

iyi senin düşüncen buysa benimkide

kaku=4020
jyabura=4000

ama jyabura tekkaide geliştirmiş kendini hareket edebiliyor kaku ise rankyakuda geliştirmiş ve meyvesininde sayesinde kule kesebilecek güçtedir
saygı duyararım bide meyveleri eklermisin merak etim

Jyabura Kakudan güçlü olsa ne olur ki? (bana göre güçlü değil).Zoro Jyaburayı gene yenecek yani burdan Sanjinin Zoroya eşit veya Zorodan güçlü olduğu anlamı çıkmaz.
herkeze tek tek mi anlatçam yazılarımı bi zahmet oku sanji zorodan güçlü demedim bunu daha önce yazmıştım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık