Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Tayfanın Gelişimi

• Konbuyu başlatan Striker
  • Başlangıç tarihi

Uçan_Terlik

Arlong arc da hachi mi güçlüydü yoksa balık adam karetesi kullanan mı?Ayrıca bende zoronun güçlü olduğunu düşünüyorum ancak öyle abartıldığı kadar fark kesinlikle yok.Yani little garden da yada shabody de px parçalarken de görüldüğü üzere hemen hemen eşit güçleri,ancak zoro bir tık yukardadır.

Kaku meyveyi yedikten sonra Jyaburadan üstün olduğu söylendi.Mangada söylenen bir şeye karşı çıkıyorsun.Bu meyve kullanımı ile alakalı bir şey eğil.Çünkü yedikleri meyve logia veya paramecia değil.Zoan.Zoan meyveleri yiyen kişiye fazladan defans veriyor.Jyabura zoan dayanıklılığı sayesinde Kakudan üstündü.Meyveyi yedikten isterse 1 saat geçsin isterse 5 dakka.Sonuçta Zoan olduğu için dayanıklılığı artıyor.Ayrıca bu bir hipotez değil.Mangada kendi söylüyor adam Kaku Jyaburdan üstün diye.Mangada geçen şeyi yalanlıyorsun.

Zoro Daz Bones'i yendi.Bi düşünü bakalım Sanji Daz Bonese dokuanbilirmiydi.Ancak Zoro mr2 yi biraz
zorlansada keserdi.Veya Ryuuma
nerde söylemiş kaku daha üstün diye resim falan verde görelim sen anlamadın galiba meyveyi kullanmayı bile bilmiyor neyin üstünlügü bariz jabura daha üstün sen sanji iyidir demiyorum kastetdiğim herzaman zorunun ikinci adamı olıyordemeniz

DevilHunter

nerde söylemiş kaku daha üstün diye resim falan verde görelim sen anlamadın galiba meyveyi kullanmayı bile bilmiyor neyin üstünlügü bariz jabura daha üstün sen sanji iyidir demiyorum kastetdiğim herzaman zorunun ikinci adamı olıyordemeniz
Sen zaten kakunun degilde jyaburanın 2. adam olduğunu düşünüyorsan tartışmaya gerek yok kaku meyveyi yiyeli 1 saat oldu ama arkadaşın dediği gibi zoan ekstra fiziksel güç ve dayanıklılık veriyor zaten ki kaku zürafa meyvesinide çok güzel kullandı ve baya bi +sı oldu o savaşta meyvenin

Kaku meyveyi yedikten sonra Jyaburadan üstün olduğu söylendi.Mangada söylenen bir şeye karşı çıkıyorsun.Bu meyve kullanımı ile alakalı bir şey eğil.Çünkü yedikleri meyve logia veya paramecia değil.Zoan.Zoan meyveleri yiyen kişiye fazladan defans veriyor.Jyabura zoan dayanıklılığı sayesinde Kakudan üstündü.Meyveyi yedikten isterse 1 saat geçsin isterse 5 dakka.Sonuçta Zoan olduğu için dayanıklılığı artıyor.Ayrıca bu bir hipotez değil.Mangada kendi söylüyor adam Kaku Jyaburdan üstün diye.Mangada geçen şeyi yalanlıyorsun.

Zoro Daz Bones'i yendi.Bi düşünü bakalım Sanji Daz Bonese dokuanbilirmiydi.Ancak Zoro mr2 yi biraz
zorlansada keserdi.Veya Ryuuma
kaku jyaburadan 20 dokuriki üstün ama jyabura etçil zoan olduğu için kakudan daha vahşi üstelik dokuriki testini yaparken jyabura dönüşüm yapmadan vurdu chapapaya o yüzden şeytan meyveli gücünü bilmiyoruz jyaburanın ama kakunun meyveli halinden eksik değildir bana göre üstelik kaku gibi şeytan meyvesini yeni kullanmıyor ve tekkai yi kullanarak hareket eden tek cp9 üyesi..

Sen zaten kakunun degilde jyaburanın 2. adam olduğunu düşünüyorsan tartışmaya gerek yok kaku meyveyi yiyeli 1 saat oldu ama arkadaşın dediği gibi zoan ekstra fiziksel güç ve dayanıklılık veriyor zaten ki kaku zürafa meyvesinide çok güzel kullandı ve baya bi +sı oldu o savaşta meyvenin
o iş oyle degil işte sen böyle düşünüyorsan tamam o zaman bundan sonra tartışma olmaz gibi laf salatası yapma kanıtını koy ortaya varsa tamam yoksa bu böyle olmas sen sen böyle düşünüyon tartışamayız seninde benimle aynı düşünmen gerekiyodu

meyve iyi kullanmışmış nerde zürafa gibi düşer kenmiydi aha ben orayı kaçırmışım bidaha izliyeyim zaten ikinciadam kaku nasıl olmasın luccinin grubunun ikinci adamı kaku ama jaburanın grubu başka adamlar nezaman da beri birbirilerini görmüyo
eskidende jaburayla lucci rekabetteymiş bi bak istersen seriye

DevilHunter

peki o çok övdüğün etçil zoan meyvesiyle jyabura kuleyi kesebilirmiydi sen bi bunun cevabını düşün douriki testinde kiimse meyve kullanmadı ve luccide tekkai ile hareket edemiyor ama onu jyabura ile kıyaslayabilirmisin bi düşün sen

peki o çok övdüğün etçil zoan meyvesiyle jyabura kuleyi kesebilirmiydi sen bi bunun cevabını düşün douriki testinde kiimse meyve kullanmadı ve luccide tekkai ile hareket edemiyor ama onu jyabura ile kıyaslayabilirmisin bi düşün sen
şu kuleyi kesiyo dediğin saldırıya tekrar bi bak istersen işe yaramaz bi saldırı bi kere bile isabet ettiremedi 2 saat dönüp vuruyor üstelik çok da komik görünüyor :D orda kuleyi kesmesinin sebebi kulenin içindeyken her tarafa birden rankyaku fırlatabilmesiydi jyabura her rankyakusunda duvarları deler fakat kaku gibi uzun boynu olmadığından her tarafa atamaz umarım anlamışsındır ne demek istediğimi kakunun kuleyi kesmesi jyaburadan güçlü olduğu anlamına gelmiyor o saldırı meyvesinin özelliği ha yinede ben demiyorumki jyabura kakudan güçlü ben sadece aralarında çok az fark vardır diyorum zaten dokuriki testindede aralarında 20 dokuriki fark çıktı daha neyin tartışması bu anlamadım üstelik zoro kakuda ne kadar çok uğraştı bizim sanji kalifadan dayak yediği halde geldi 2 dakkada yendi jyaburayı..

Neyse zaten konu bu değil.
Diğer arkadaşlar Jabura Kaku'dan üstün olamaz çünkü Zoro her zaman 2.güçlü adamla dövüştü.Sanji'nin rakibinin Zoro'nun rakibinden güçlü olması zor.
ne bu şimdi kanunmu sen dedindiye düşüncemden vazmı geciçem

sen anlamıyon galiba 4 sene önce lucci ile jabura rakibmiş douriki testinde kaku fazla çıkınca jabura şaşırıyor kaku bilemi diye şaşırıyor benimdegim jabura da öyle bikeser ki

şu kuleyi kesiyo dediğin saldırıya tekrar bi bak istersen işe yaramaz bi saldırı bi kere bile isabet ettiremedi 2 saat dönüp vuruyor üstelik çok da komik görünüyor :D orda kuleyi kesmesinin sebebi kulenin içindeyken her tarafa birden rankyaku fırlatabilmesiydi jyabura her rankyakusunda duvarları deler fakat kaku gibi uzun boynu olmadığından her tarafa atamaz umarım anlamışsındır ne demek istediğimi kakunun kuleyi kesmesi jyaburadan güçlü olduğu anlamına gelmiyor o saldırı meyvesinin özelliği ha yinede ben demiyorumki jyabura kakudan güçlü ben sadece aralarında çok az fark vardır diyorum zaten dokuriki testindede aralarında 20 dokuriki fark çıktı daha neyin tartışması bu anlamadım üstelik zoro kakuda ne kadar çok uğraştı bizim sanji kalifadan dayak yediği halde geldi 2 dakkada yendi jyaburayı..
adam yazmış fazla sözegerek yok sizin tabirinizle hani diyorsunuz ya sen böyle düşünüyosan tartışamayız

Bazı konuların sencesi bencesi olmaz.Chopper Luffy'den güçlü demenin mesela.Senin savunduğun şey Zoro-Sanji eşit sanırım.Ama böyle bir şey yok okuduğumuz mangada.Apaçık belli olan bir şeyin sencesi bencesi mi olur?Zoro az da olsa daha güçlüdür.Ama eşit değiller.
allah açkına yazılarımı bi oku ya ne yazmıştım öceleri dedimki sanji zorodangüçlü demiyorum sadece dedigim zorunu herzaman ikinci adamı almasına karşyım bukadar

burda yazmışım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık