Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadaki Herkese Bir Güç Verecek Olsanız

Sanji Fishman Karate kullansın.
Franky enerji kalkanı açsın homing missle kullansın.
Zoroya h. haki yeter zaten yeteri kadar güçlü.
Luffyde böyle iyi.Bir g5e yonko olacak adam.
Usoop güçsüz eleman.Batman gibi takılması lazım onun.Ne bileyim deniz taşı falan furlatsın sapanla az orjinal olsun.Skypiea sonrasında basınç taşı falan kullanıyordu.Küçük kızları korkuta korkuta prim kasıyor.
Nami Zeusu almış madem Prometheusta yanında iyi olurdu.
Brook ruhunu bçlüp onlarca nesnenin içine girebilsin.
Robin az aktif olsun.Unuttuk gittik kızcağızı.
Chopper total mod gibi bir şey açsın.Hız beyin güç hepsi maximumunda dolansın.
Jimbei kilo versin,yeterince güçlü ama şişko olduğu için hor görülüyor :D

-Sanjiye görünmezlik meyvesi veya izleme meyvesi falan verirdim. Gözü doysun artık ruhuna işledi sapıklık.
-Zoro'ya Yeni ve Efsane bir kılıç verirdim. İçine de Kuina'nın kılıcını koysun. İstediğinde 3 e ayırabilsin.
-Nami'ye Logia türü güçlü bir meyve vermek isterim.Aslında Enel hiç olmasaydı onun meyvesini vermek isterdim.Gerçekten güçlü bir Nami görmek çok hoşuma gider.
-Usopp da gözlem hakisinde master yapsın fena olmaz. Zaten yeni başladı ama çook ileri seviyelerde görmek isterim. Korkup bağırdığında duyulmayacak kadar uzak bir yerden vursun.
-Luffy'e verilecek tek şey et . Yada daha büyük ve ciddi bir beden.Bence 19 değil 14 gözüküyor.
-Brook için bedenini yeniden her organıyla onaracak bir ilaç çok iyi olabilir.
-Şopar için ise haki çok işine yarayabilir. Havada rahatça durabilmesi de hoş olabilir.Boynuzları daha işlevsel de yapılabilir.
-Robin çıkardığı elleri ile Haki kullanabilse çok güzel olurdu . Her yapışında gözümde canlanıyor.
-Franky meyve yese ne olurdu çok merak ediyorum.
-Jimbo denizde görünmez olabileceği bir yetenek sahibi olsa efsane olur.Yada suyun üstünde yürüyebilse.

Luffy'e akıl
Zoro'ya yön duygusu
Sanji aseksüel olsun ve altı stil kullanabilme
Robin, Brook ve Franky'e haki kullanabilme
Chopper, usopp ve Nami'ye cesaret

Luffy'e akıl
Zoro'ya yön duygusu
Sanji aseksüel olsun ve altı stil kullanabilme
Robin, Brook ve Franky'e haki kullanabilme
Chopper, usopp ve Nami'ye cesaret
Seriyi kapatıp gidelim ondan sonra bu ne hiç kusuru kalmadı adamların. Ne komedi unsuru kalır ne de zorluk, yürüyerek Raftel'e ulaşır her şeyi çözerler :D

Seriyi kapatıp gidelim ondan sonra bu ne hiç kusuru kalmadı adamların. Ne komedi unsuru kalır ne de zorluk, yürüyerek Raftel'e ulaşır her şeyi çözerler :D
Şahsen ben Sanji'nin sapıklığına, Zoro'nun yön bulamamasına, çöp üçlünün korkaklığına vs. "artık" gülmüyorum. Ha illa istiyorsan Luffy'e akıl vermeyelim oradan komik şeyler çıkar arada. Onun yerine eskisi gibi gerektiği yerde ciddi olsun yeter :ehe:

Şahsen ben Sanji'nin sapıklığına, Zoro'nun yön bulamamasına, çöp üçlünün korkaklığına vs. "artık" gülmüyorum. Ha illa istiyorsan Luffy'e akıl vermeyelim oradan komik şeyler çıkar arada. Onun yerine eskisi gibi gerektiği yerde ciddi olsun yeter :ehe:
Of benim de tek hakkım olsa zaten Alabasta Luffy'yi geri isterdim :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık