Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadaki Herkese Bir Güç Verecek Olsanız

Üye silindi 1004

Luffy - Uyanış
Zoro - İhtiyacı yok
Sanji - İhtiyacı yok
Nami - İhtiyacı yok
Usopp - B.haki
Franky - İhtiyacı yok
Brook - Uyanış
Robin - Uyanış
Chopper - Yeni deneyler

Frankye kairoseki + elmas karışımı yeni bir zırh.

Brooka zırh ve gözlem haki ve en iyi 12den bir kılıç.

Robine zırh haki.

Namiye kairoseki sopa.

Sanjiye rokushiki teknikleri.

Choppaya zırh haki.

Usopa adam gibi bir silah. Karioseki mermi atan.

Zoroya en iyi 12 den 3 tane kılıç. Ve tüm elementleri kesme becerisi.

Luffye şok dalgası vurma ve g5: erimiş plastik. Böylece istediği şekle bürünebilecek.
Herkese süper güçlendirmeler vermişsin.Sanji'ye de vereydin güzel bir şeyler :) :).

Tayfa kaptanın biraz gerisinde kaldı.Zoro ve Sanji bir nebze ayak uyduruyor Nami de Zeus tan sonra katkı verebilir hale geldi.Robin'in yeteneğine haki olsa iyi olurdu,Frank jozu gibi elmas bir zırh olsa savunma anlamında iyi tanklardı,Usopp elindeki sapanı falan bırakıp iyi bir tüfek almalı acilen.Tabii Luffy meyveyi uyandırınca çoğuna gerek kalmayacak.

Robin ve Chopper'a gözlem haki.

Robin gözlem hakisini geliştirip, Ponegliphlere bakarak geçmişi görebilsin, Chopper yara ya da hastalığın vücuttaki yerini, ilerleyişini, etkisini görebilsin.

Luffy g5 (bu gücün bu kadar erken geleceğini sanmıyorum ama Kaido'yu g5 veya meyve uyandırmadan nasıl indirebilir hiç bilmiyorum) veya hakide ustalık
Zoro Güçlendirilmiş ashura
Sanji yalan yok kardeşleri gibi deneylerin başarılı olması
Brook Şöyle Wano'da kendisine uygun bir kılıç olsa ne bileyim çok iyi olur. Kendisini de kılıç ustası olarak gördüğüm için 21 en iyi kılıçtan birisini elinde görmek isterim en azından. (gönül isterdi 12 en iyi kılıç ama Zoro bile alamamışken Brook imkansız)
Usoopp bence silahlanma hakisi veya Veba Queen (yanlış hatırlamıyorsam düzeltin lütfen) kurşunları gibi kendisine özgü deniz taşlı mermi
Franky 'Z' gibi deniz taşlı bir zırh değil silah olması lazım. Franky savunma adamı olmamalı saldırmalı yemeli bildiğin Süppeer bir saldırı gücü olmalı
Robin Meyvesini düzgün kullansın. Hakiyi kullanabilmeli kesinlikle
Nami Zeus'u kullanmada ustalaşsın yeterli
Chopper Rumble Ball'a ihtiyacı olmadan Canavar noktasına geçebilmeli ve üç dakika değil uzun bir süre bu noktada kalabilmeli

Luffy'e 2. Meyve olarak aydınlık meyvesi yedirirdim. Amaç Teach D olarak karanlıgi temsil ederken Luffy D olarak aydinligi temsil etmesi gibi bir sembolik mesaj verirdim.

Usopp'a uzun yay verirdim. Tüfekten ziyade ok ve yay hem silahina daha çok benziyor. Hem de tarzina daha uygun. Tüfek usopp'ta eğreti durur. Ama beline tabanca takabilir. Babasi gibi..

Luffy ye spor ayakkabi verirdim. O tahta sandaletlerle ayakları nasır olmuştur iki senedir.

Zoroya korsan göz bandı verirdim. Zaten kapalı gözü, onu takarsa karizmasini katlar.

Sanjiye eldiven verirdim. Tamamen hijyen amaçlı. Tekme atarken yerleri elliyor, sonra o ellerle yemek yapıyor.

Brook'un saclarina ispirto döküp yakardım. Alevli kurukafa da baya şekil olurdu. Gerçi bu tek kullanimlik oldu ama olsun.

Nami'ye avatarın ki gibi bir uçurtma verirdim. Hava olaylarini kontrol edebiliyor, saldiri gücü de iyi, bari uçsun da kendini koruyabilsin.

Robin'e el bombası verirdim. Çıkardığı ellerle paslaşarak atacağı yönü değiştirebilir ve savunulmasi zor bir atak gucu olur. Tarzına bir şey eklemiyorum çünkü gayet iyi.

Franky ye Deniz şortu verirdim. Slip mayo mu kaldı?

Luffy ye daha olgun bir beden

Zoroya yön duygusu

Sanjiye kızların gözünde karizma

Brook a süper iyileşme gücü. Üst üste kemik olsa bile iyileşebilme yeteneği diyelim

Usopp a fiziksel güç ve cesaret

Chopper e daha fazla ödül :oleyo2:

Robin e kalıcı kanat

Franky ye daha ciddi tavır ve düzgün hayaller (yaptığı düşündüğü her şey çok çocuksu duruyor sunny ortada herkes biliyor)

Jimbei ye daha iyi bir tip

Carot a daha çok havuç

Nami ye ise bir şey vermezdim üstüne ikiyüzlülüğünü alırdım :ehe: :D:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık