Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Düşünceli Karakter

En ince ruhlu?

• Luffy

Kullanılan: 8 13.6%
  • Zoro

Kullanılan: 8 13.6%
  • Nami

Kullanılan: 4 6.8%
  • Usopp

Kullanılan: 1 1.7%
  • Sanji

Kullanılan: 14 23.7%
  • Chopper

Kullanılan: 16 27.1%
  • Robin

Kullanılan: 14 23.7%
  • Franky

Kullanılan: 3 5.1%
  • Brook

Kullanılan: 18 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    59
Franky.

Luffy kız gerçekleşmeyecek bişey için kendini heba etmesin, ümitlenmesin diye çat diye söylüyor gerçeği. Yoluna devam etsin diye. E tabi bu davranış saygı ve nezaketi idealize etmiş bireye saçma gelir, bi paterni olsa da bi kalıbı yok bunların anlamak gerek. :T
Neyi anlatıyorsunuz konuya göre yorum yaptım böyle davranışlar her zaman yadırganır yani konu luffy değil hemen savunma moduna geçmişsiniz.Öyle bir anda şok yaşatınca uzun burunlu eleman anında tepki gösteriyor hatta şeytan gibisinden laf söylüyor.O anlayamamış mı ümitlenmesin diye olduğunu bilmiyormuymuş.Şok yaşatmadan söylemenin de yolları vardır yine aynı kapıya çıkarken.Luffy düşüncesiz ve acımasız davranmış hemen savunmaya geçmeye gerek yok olanı söylemek bu kadar zor değil.

Sanji ile alakalı bir de şu var; hemcinslerine karşı da düşünceli bir insan aslında ama sadece dışavurmuyor. Hatta tam zıttı bir şekilde dışavuruyor :) Sebebine eşcinsellikten ölümüne çekinmesi ve belki nefret etmesi diyebiliriz. Olası bromance'lere ilk elden geçit vermiyor adam :D Hatta mevzuyu biraz daha deşelim; bir laf vardır homofobik insanlar aslında eşcinselliğe ya(t)kın olduğu için saldırgan bir savunma sistemi olarak öyle davranır diye. Sanji'nin Kamabakka'da bir süre eşcinselliğe yenik düşmesi ve bu davranışlarını yan yana koyalım.. Bazıları şimdi sapıklık derecesinde kadınlara düşkün biri nasıl eşcinselliğe az da olsa açık olur diyebilir ama iki uç kutup arasında görünmeyen bir bağ vardır hep. Doğanın kuralı gibi bir şey. Şaheser gibi karakter bea! Ulan Oda. Bi de sapıklığı üzerinden yaptığın esprilerin bokunu çıkarmasan.. bir de zaman atlaması sonrası o durumlarda özellikle itici çizmeye çalışıyormuş izlenimi vermesen iyi adamsın aslında :( Tabi sırf kafandaki WCI arkı için güzelim karakteri feda edip plot (shit)hole'a sebep olman konusuna zaten girmiyorum artık :mad:

Tayfanın erkek üyelerine karşı da düşünceli oluşuna dair pek çok argüman veya sahne ileri sürülebilir eminim ama Punk Hazard'da Zoro hakkındaki sözleri bu konuda nadidedir hep gözümde.

Neyi anlatıyorsunuz konuya göre yorum yaptım böyle davranışlar her zaman yadırganır yani konu luffy değil hemen savunma moduna geçmişsiniz.Öyle bir anda şok yaşatınca uzun burunlu eleman anında tepki gösteriyor hatta şeytan gibisinden laf söylüyor.O anlayamamış mı ümitlenmesin diye olduğunu bilmiyormuymuş.Şok yaşatmadan söylemenin de yolları vardır yine aynı kapıya çıkarken.Luffy düşüncesiz ve acımasız davranmış hemen savunmaya geçmeye gerek yok olanı söylemek bu kadar zor değil.
Ne savunması la, fikir belirtmişsin ben de farklı bi perspektiften baktım işte. Şu an sen savunmaya geçmişsin gibi kenks.

Şeytan da ince ruhlu bi arkadaş, o da gerçekleri yüze vuruyor ya bazen ona atıf yapmış orda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık