Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrının Şövalyeleri'nden Birini Daha Önce Gördük mü?

Hangisi şövalyedir veya şövalyeydi?

• Kullanılan toplam oy
    38
Oda bunu daha değiştirir. Retcon getirir en son da, o an ne gerektiriyorsa, ne daha çok ilgi çekecekse onu yapar. Çoğumuz Oda'nın söylenenin aksine her şeyi yıllar öncesinden tasarlamadığını biliyoruz. Luffy'nin annesi gibi basit bir şeyi de bu yüzden açıklamıyor, nereye koysam daha uygun olur, daha çok ilgi çeker diye düşünüyor. O yüzden Shanks'ın kötü mü iyi mi olduğu da, bu arkadaşların güç seviyesi de, kimlikleri de Odanın o an neye karar vereceğine bağlı.

Gin demişken;

Oda Netflix'te yayınlanacak diziyi 6 yıl önce kendisi duyurmuştu. O zamandan beri ısrarla her adımında yer aldığını, kendisinin onaylamadığı hiçbir şeyin dizide olmayacağını söylüyor.

Peki bunun Gin ile alakası ne? Dizi Arlong Park sonuna kadar olan bölümü baz alacak muhtemelen. Bu yüzden Dragon, Smoker ve Kuina ile ilgili bir duyuru yok. Ama olması beklenen tüm önemli karakterin hatta önemsiz bir çok karakterin duyuruları yapıldı. Buna anime ve mangada yüzü yer almayan eski Mr. 7 bile dahil. Ama buna rağmen Gin ve Don Krieg'in diğer tayfa üyeleri yok.

Bu yüzden çoğumuz için çok önemli olması beklenen Gin. Oda açısından önemli değil ve manganın geleceği ile ilgili hiçbir bağlantısı yok gibi gözüküyor. Şimdilik.
Gin, İm'in baş yaveri çıkacak. Oda hepimizi şaşırtmak istiyor.

Değişik değişik teoriler geliyor haliyle. Mesela efsanerde geçen Gorgon'un tanrı şövalyelerinden biri olabileceğini söylemişler.

Enel'in tanrı şövalyelerinden biri olduğunu ancak buradan atılınca kendi sistemini kurmak için aya gitmeyi düşündüğünü söyleyen var.
Tanrı şövalyelerinin hepsinin Luffy gibi tanrı meyvelerine sahip olduklarını söyleyen var.
Usopp'un tanrı şövalyelerinden birini yenip onun yeteneğine sahip olacağı ya da gerçekten tanrı usopp olarak görüleceğini söyleyen var

var da var :F
Usopp daha yc3 yenemiyor nerde holy knight yenecek.Wano’da bile p.up alamadı.O anca burnunun üstünde break dans yapar.

Bildiğimiz karakterlerden bazılarının klonu çıkma ihtimali yüksek. En ortadaki malum shanks' a gerçekten çok benziyor. Yine de ben görmediğimiz insanlar çıkacak diyorum. Hatta arttırarak Shanksa benzeyen adamın shanks ile kan bağı taşıdığını da iddia ediyorum :D. Kutsal şovalyeler arasında en güçlü ve görevleri eksiksiz yerine getiren kişi bu adamdır. Bu yüzden bu adama saygı duyulur ve haliyle aynı soydan geldiği için beş kadim, shanks' a "sırf sen olduğun için sana zaman ayırdık" dedi diyorum. Bakalım tutacak mı :oleyo:

Final düşmanı için özenmiştir iyi karakterler bekliyorum burada gölgeden tespit yapmak garip duruyor bu seri için. Tutup Shanks ve tayfasını kutsal veya gördüğümüz bir karakteri şovalye yapacak kadar EŞŞEK değildir herhalde. Kıytırık Doflamingo'ya bile o kadar özenmiş ejder elitlerinden olduğu için. Dergi tokatlayıp kovmazsa Oda'yı güzel bir final bekliyorum, Wano'da bayağı ayar olmuştum Soda'ya 2 yonkou'yu maymun etti diye ama el mahkumdu birazda.

Tanrı Sovalyelerinin hepsi büyük ihtimal aynı zamanda Kutsal Ejder, buyuzden Shanks dışındakileri elemek gerek. Shanksta mevcut bir şövalye değil ama Garlingin tek yaşayan varisi olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık