Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrının Şövalyeleri'nden Birini Daha Önce Gördük mü?

Hangisi şövalyedir veya şövalyeydi?

• Kullanılan toplam oy
    38
Gin'in biri çıkması lazım artık. Yoksa bu işin İm'e kadar yolu var.
Gin demişken;

Oda Netflix'te yayınlanacak diziyi 6 yıl önce kendisi duyurmuştu. O zamandan beri ısrarla her adımında yer aldığını, kendisinin onaylamadığı hiçbir şeyin dizide olmayacağını söylüyor.

Peki bunun Gin ile alakası ne? Dizi Arlong Park sonuna kadar olan bölümü baz alacak muhtemelen. Bu yüzden Dragon, Smoker ve Kuina ile ilgili bir duyuru yok. Ama olması beklenen tüm önemli karakterin hatta önemsiz bir çok karakterin duyuruları yapıldı. Buna anime ve mangada yüzü yer almayan eski Mr. 7 bile dahil. Ama buna rağmen Gin ve Don Krieg'in diğer tayfa üyeleri yok.

Bu yüzden çoğumuz için çok önemli olması beklenen Gin. Oda açısından önemli değil ve manganın geleceği ile ilgili hiçbir bağlantısı yok gibi gözüküyor. Şimdilik.

Garp’ın oğlu olduğu için Dragon’un bağlantısı çıkabilir. Garp denizci olması için eğitirken hükümet kapmıştır. Hem hükümetin sırlarını öğrenip devrimci olmaya karar verdiği de açıklanır. Ama sanmıyorum öyle bişey olacağını.

Mihawk denizci avlayan bi manyaktı. Shanks çocukluğundan itibaren Roger’laydı. Onların bi bağlantısı çıkmaz.

Son düzenleme:
hiçbiri diye de şık olmalıydı bence görmüşüzdür ama bunlar değil. ana düşmanlardan biri de değildir çünkü çoğu benmerkezci insanlardı.

edit :)
klonları olacağını da sanmıyorum çünkü stusy tek istisna diğerleri yeni ve klonların hepsinin küçük olduğunu düşünürsek bu adamlar fazla büyükler + IM ve 5 yaşlı elemanın başkasının programlayadığı robotlara bel bağlayacağını sanmıyorum

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık