Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Newgate Rocks'ın Haini midir ?

• Evet

Kullanılan: 10 18.9%
  • Doğru olanı yapmak ne zamandır Hainlik

Kullanılan: 27 50.9%
  • Hayır

Kullanılan: 16 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    53
Evet savaş gerçekten belirsiz ama orada geçen isimler üzerinden yürümekte fayda var. Gaban ve Rayleigh'in olmadığını varsayıyorum ben. Xebec, Newgate, Linlin, Shiki, John, Silver Axe ve Ochoku - Garp ve Roger ikilisine ağır basıyor kalem üstünde
Xebec Imu'nun yerine geçse dahamı kötü olurdu ? fikrinide teoriye yaz bnce

Squardo mevzusunda WB'nin "asla" aniden taraf değiştirmeyeceği, arkasındakilere ihanet etmeyeceği gibi şeyler söylenmişti. Canon olup olmadığından emin değilim ama Law bu konuda "O yüzden efsane zaten." diyordu. Bunun Rocks konusuna foreshadow olabileceğini, WB'nin her ne sebepten ötürüyse Rocks'u terk etmeyeceğini düşünüyorum her ne kadar tarafları dengeleme fikri çok mantıklı gelse de. Belki WB'nin baştan amacı Xebec'i engellemek gibi bir şeydir, bilemeyiz gerçi. Ne olacağı belli olmaz.

Eline sağlık keyifle okudum aslında ihaneti savaş sırasında direk taraf değiştirmesiyle değilde belkide rogerdan yenilgi aldığında taraf değiştirmiştir wb Kaidonun linlini almamasının nedeni gücünün yetmeyecek olması olabilir :D ve Teach xebecin bir projesi olabilir yapamadığımı tamamla gibi :D

Eline sağlık keyifle okudum aslında ihaneti savaş sırasında direk taraf değiştirmesiyle değilde belkide rogerdan yenilgi aldığında taraf değiştirmiştir wb Kaidonun linlini almamasının nedeni gücünün yetmeyecek olması olabilir :D ve Teach xebecin bir projesi olabilir yapamadığımı tamamla gibi :D
Teşekkür Ederim. Teach konusunda katılıyorum. Xebec'in Kılıcı isimli bir gemi aynı ülküdeyiz demek gibi geldi bana.
Squardo mevzusunda WB'nin "asla" aniden taraf değiştirmeyeceği, arkasındakilere ihanet etmeyeceği gibi şeyler söylenmişti. Canon olup olmadığından emin değilim ama Law bu konuda "O yüzden efsane zaten." diyordu. Bunun Rocks konusuna foreshadow olabileceğini, WB'nin her ne sebepten ötürüyse Rocks'u terk etmeyeceğini düşünüyorum her ne kadar tarafları dengeleme fikri çok mantıklı gelse de. Belki WB'nin baştan amacı Xebec'i engellemek gibi bir şeydir, bilemeyiz gerçi. Ne olacağı belli olmaz.
Belki savaş sırasında olan bir ihanetten daha çok. Xebec'in gaddarca amacı sebebiyle savaş başlamadan Rogerların safına geçmiş olabilir dediğin gibi belli olmaz. Zaten bu sadece Teori

Silinmiş Üye

Nivgeyt tam bir haindir Xebeci asla geçemeyeceğini biliyordu hainlik yaptı koca çene.

Dün yanlış hatırlamıyorsam Genel Tartışmaya yazmıştın. Teoriye ayrı konu açman güzel olmuş eline sağlık.
Evet Vakit bulunca ayrı konu açacağımı söylemiştim. Resimlerle dayandırdığım sahneleri hatırlatıp, biraz daha toplu ve düzgün yazınca anlaşılması daha kolay bir hal alıyor. Kendi düşündüğün şeye fikrin sahibi özen göstermezse başkalarından da takdir bekleyemezsin.

Beğenmene sevindim teşekkürler.

Üye silindi 5781

Bunu şimdi ben yazacaktım ama şöyle de bir durum var. Squardo'nun saplamasından sonra WB "Sengoku , hiç değişmemişsin." diyor.WB tıpkı Squardo gibi manipüle edilmiş olabilir ama onun dışında ben de saf duygularla ve istekle WB'nin , kendisinin ; ihanet edeceğini düşünmüyorum. Manipüleye onay veririm ama öbür türlü yakışmaz böyle bir karaktere.

Bunu şimdi ben yazacaktım ama şöyle de bir durum var. Squardo'nun saplamasından sonra WB "Sengoku , hiç değişmemişsin." diyor.WB tıpkı Squardo gibi manipüle edilmiş olabilir ama onun dışında ben de saf duygularla ve istekle WB'nin , kendisinin ; ihanet edeceğini düşünmüyorum. Manipüleye onay veririm ama öbür türlü yakışmaz böyle bir karaktere.
Bana ihanetten daha çok doğru olanı seçmek gibi geliyor. Yani Kutsal Ejderleri korumaya kadar giden bir durum varsa Xebec tam bir şeytan olmalı. Beyazsakal o tayfada en çok sırıtan eleman. Kendi dinamiklerine uymuyor böyle bir tayfada bulunmak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık