Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Newgate Rocks'ın Haini midir ?

• Evet

Kullanılan: 10 18.9%
  • Doğru olanı yapmak ne zamandır Hainlik

Kullanılan: 27 50.9%
  • Hayır

Kullanılan: 16 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    53
Eline sağlık. Söylenen sözleri ve olayları güzel toparlamışsın. Bana Wb ihanet etmemiştir gibi geliyor. Çünkü zaten kaidou miçoymuş. Yani roger yoldan geçerken bile almış olabilir bunu. Onun haricinde bence 2 vs 1 yerine roger ve xebec arasında 1vs 1 dönmüştür. Çünkü 957. Sayı da sengoku o adam roger'ın en güçlü düşmanı diyordu. Eger olaya garp karışsaydı garp ve rogerın en güçlü düşmanı derdi. Onun haricinde eşleşmeler şu şekilde olmus olabilir;
Rocks vs Roger
Wb vs Garp
Bm vs Rayleigh
Shiki vs Gaban veya yüksek rütbeli denizci
Ya zaten Kaido savaşta büyük etken değil ama Rayleigh ve Gaban'ın savaşta olduğu geçmiyor ayrıca Shiki, Gaban'ı yoldan geçerken alır. Shiki, Roger savaşında Fırtına sonucu Roger korsanlarının kurtulduğu yazıyordu. Boş adam değil Altın Aslan
Eline sağlık güzel konu olmuş.
Beğenmene sevindim. Teşekkür Ederim

Ya zaten Kaido savaşta büyük etken değil ama Rayleigh ve Gaban'ın savaşta olduğu geçmiyor ayrıca Shiki, Gaban'ı yoldan geçerken alır. Shiki, Roger savaşında Fırtına sonucu Roger korsanlarının kurtulduğu yazıyordu. Boş adam değil Altın Aslan

Beğenmene sevindim. Teşekkür Ederim
Aynen shiki baya güçlü ama sonradan ünlü olan korsanlar dediği için bir ihtimal demiştim. Oda o savaşı çok belirsiz anlattı ya. Forumda 4vs 2 diyende var, 1 vs 2 diyende.

Aynen shiki baya güçlü ama sonradan ünlü olan korsanlar dediği için bir ihtimal demiştim. Oda o savaşı çok belirsiz anlattı ya. Forumda 4vs 2 diyende var, 1 vs 2 diyende.
Evet savaş gerçekten belirsiz ama orada geçen isimler üzerinden yürümekte fayda var. Gaban ve Rayleigh'in olmadığını varsayıyorum ben. Xebec, Newgate, Linlin, Shiki, John, Silver Axe ve Ochoku - Garp ve Roger ikilisine ağır basıyor kalem üstünde

Beğendim güzel konu pek çok konuda katılıyorum. Özellikle Tanrı düşmanı olan D soyununn Kutsal Ejderleri koruması gerçekte dikkat çekici

Olayın Beyazsakalın aile arayışından değilde savaşın hangi amaç için yapıldığı olabilir .Xebec kral olunca tüm dünyaya kaos yayacağım demiştir o da olabilir.Onun dışında emeğine sağlık Kaido'ya hayranlığım daha da arttı ihaneti unutmaması intikam arsuzu kısaca adamsın Kaido.

Olayın Beyazsakalın aile arayışından değilde savaşın hangi amaç için yapıldığı olabilir .Xebec kral olunca tüm dünyaya kaos yayacağım demiştir o da olabilir.Onun dışında emeğine sağlık Kaido'ya hayranlığım daha da arttı ihaneti unutmaması intikam arsuzu kısaca adamsın Kaido.
Yo ben Aile isteğinden sattı demiyorum o tayfada geçirdiği o süreçten sonra Ailevi bir ilişkiye hasret olmuş olabilir. Zaten Xebec'in yanlış amacı olabileceği için "Doğru olanı yapmak ne zamandır hainlik" diye bir seçenek var. Ve teşekkür ederim.
Ben de senle aynı düşüncedeydim. Resmen aklımı okumuşsun :) ellerine sağlık
Teşekkür Ederim :)

Son düzenleme:
Roger ile Xebec nasıl düşman oldu acaba.Garp da zoraki bir şekilde Roger'ın yanında olmuş,aslında Xebec ile dövüşmeyecekti.

Dünya hükümetini bu seride ki en kötüler olarak kabul ediyorsak,Xebec bu durumda kötü birisi olmaz.

İşler çok karışık bu durumda,kim hain,kim kötü,kim iyi belli değil.

Güzel konu bu arada.

Roger ile Xebec nasıl düşman oldu acaba.Garp da zoraki bir şekilde Roger'ın yanında olmuş,aslında Xebec ile dövüşmeyecekti.

Dünya hükümetini bu seride ki en kötüler olarak kabul ediyorsak,Xebec bu durumda kötü birisi olmaz.

İşler çok karışık bu durumda,kim hain,kim kötü,kim iyi belli değil.

Güzel konu bu arada.
Sağ ol. Her kötü'nün düşmanı iyi değildir. :) Xebec'in iyi olduğunu pek sanmıyorum. Ayrıca Garp zoraki savaşmadan çok. Yenecek gücü elde etmek için Düşmanıyla ortak olmuş bundan dolayı pek memnun değil durumdan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık