Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrı Vadisi Olayı

Olay Nasıl Gerçekleşmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Kayalar çok ilginç bir tayfa, o kadar ağır topların bir arada olmasını geçtim yenilmesini bile düșünemiyorum açıkcası. O savașta kesin hileyle birșeyler yaptı denizciler. Adil bir dövüște o tayfanın yenileceğine ihtimal vermiyorum.

Wb ve Roger daha önce de dövüşmüşler. Roger dalacaksa wbye dalar. Garp xebece. Ama bence 2vs1 oldu. Wb falan çekti gittiler bıraktılar orayı.

2vs4 olmuştur. 2vs1 olmuşsa eğer Roger ve Garp gibi iki süpergüce eşit olan Xebec güç dengesini tamamıyla dengesizleştirir. Sengoku'da "Kayalar Korsanları" yok etti derkende çoğul bir ifade kullanıyor düşmanı betimlemek için :/ Büyük ihtimalle ilk önce 2vs4 ile olay devam etmiştir ondan sonra 2vs1'e dönmüştür olay. Yenileceklerini anlayan 3'lü vs'den ayrılmıştır bence :/

Olayda Garp'ın tek olmadığı kesin. Arkasında Denizci askerleri var, ancak Roger tek başına olabilir.

2vs4 olmuştur. 2vs1 olmuşsa eğer Roger ve Garp gibi iki süpergüce eşit olan Xebec güç dengesini tamamıyla dengesizleştirir. Sengoku'da "Kayalar Korsanları" yok etti derkende çoğul bir ifade kullanıyor düşmanı betimlemek için :/ Büyük ihtimalle ilk önce 2vs4 olay devam etmiştir ondan sonra 2vs1'e dönmüştür olay.
2 vs 1 gerçekten en olmayacak olan olay.

2v1 olmuştur bu konuda herkesle her türlü bahse girebilirim.

Oda'nın yazacağı şey değil 4v2 yada 6v2 yada buna benzer şeyler yapmaz. Şebeği büyütmek için 2v1 attılar diyecek, şebeğin iz düşümü olarak da Teach'i gösterecek haliyle Luffy diğerlerini geçti mantığına da buradan çıkacak.

@kekomancer bir hafta WB avatarı demişsin bu kadar yüklenmeseydin kendine :oleyo2:

Xebec normal bir adam değildi, zaten bu dillendiriliyor... Tekrar söylüyorum; WB ORADA OLDUĞU SÜRECE 4VS2 İ-M-K-A-N-S-I-Z... Ve toplu bir dövüş olduysa mantıken WB'nin o dövüşe girmeme gibi bir sebebi olamaz... o yüzden Dünyanın kralı unvanını kovalayacak kadar ego sahibi Xebec'in, Roger ve Garp'a tek başına meydan okuduğunu düşünüyorum... Her şeyi geçtim, Oden fb'sin de ki Roger vs Wb den sonra Wb'yi denklem dışı bırakmayarak 4vs 2 demek aşırı doğru olmayan bir mantık bence...

Bence de öyle.

Ama benim kafamı karıştıran durum 3'lünün sanki izleyici havasında olması. Big Mom ve Kaido savaşa girmeye istekli gözüküyor ama Wb sanki olayı gözlemliyor da nasıl sonuçlanacağını düşünüyor gibi.
Wb'nin zaten sadece gücü değil karakterinin de yara almaması için oradan uzaklaşması lazım. Hani kaptanının içinden geçerlerken izlese yine eksi yazar kendisine. Kendi tarafının ne kadar leş bir grup olduğunu iyice anlayıp imana gelerek o savaşı terk etmesi ya da taraf değiştirmesi lazım. Terk etse neyse de taraf değiştirse bu sefer kaptanını sattı diye gene sallanır ama en azından doğru yolda olmuş olur yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık