Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Ne işkencesi ya Çin iskencesi mi ? Gören de Jack reyis gibi çarmıha gerip kafasını gözünü patlatıp kolunu bacağını aldılar sanacak. İşinize geldi mi var yaa uff nasıl algı nasıl algı.
Adamdan bilgi almak için işkence etmişler.Kelepçeli halde bile her tarafı kan içerisinde görüyoruz herifi. Algı dediğin şeyin kralını siz napıyorsunuz. Paneller orda aç bak.

Oruç reis joker gibi nereye koysan sırıtmaz şu noktada ama ben sağ kol ayarı yada üstü bekliyorum. Novalar arasında Luffy dışındaki diğer Kid Law Zoro üçlüsünün arasında, üstünde, altında yani oralarda bir yerde çıkacak. Apoo ve Hawkins gibi hiç işlenmezse çok üzülürüm.

Adamdan bilgi almak için işkence etmişler.Kelepçeli halde bile her tarafı kan içerisinde görüyoruz herifi. Algı dediğin şeyin kralını siz napıyorsunuz. Paneller orda aç bak.
Tamam kardeşim işkence etmişler tamam. Sanki bu Zoro ve Law kıyasında neyi değiştirecekse.. Biz Zoro'nun kemiklerinin yarısından çoğu kırık halde derken oooooo, uuuuu, waaaaa, yoooo ama Law'a işkence etmişler deyince vıyyyyy, abooow, de hele beri bahhkk falan. Tamam Law tamam :)

Tamam kardeşim işkence etmişler tamam. Sanki bu Zoro ve Law kıyasında neyi değiştirecekse.. Biz Zoro'nun kemiklerinin yarısından çoğu kırık halde derken oooooo, uuuuu, waaaaa, yoooo ama Law'a işkence etmişler deyince vıyyyyy, abooow, de hele beri bahhkk falan. Tamam Law tamam :)
Law'ın kendisi zaten ağzı açık Zoro izliyor sen takılma bunlara fandaş.

Bunlara kalsa Kata en güçlü sağkoldu :ehe:

Law-Zoro kıyasıyla alakalı bir şey mi dedim peki ben senle konuşurken? Zoro'yu feat olarak Law'ın üstüne koyuyorum ben zaten. Git yorumuma bak.

Zoro
Law
Urouge
Bege
Apoo
Bonney

Yonkou ligine yükselenler ve korsanlık kariyeri kesin olarak bitenler listeye dahil edilmemiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık