Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Stronger vs. Sengoku'nun Keçisi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    129
Olay ortada neyi açıklıyorsun? :D

Haki muhabbeti varsa bu konuda Dof'un ki yetmemiş iste. Law bunu postaliyorsa başka yere iş bitmiştir. Luffy olayını örnek vermişsin l, bunu önceden planlanmış adamlar kullanırız diye. Yani Luffy bekliyor bunu zaten yapalım diye. Bir de Dof'un haline bak, bir Stronger olamamış... :D
Dof u isinlarken Dof biliyor yani isinlanacagini, yine patladin Croco :)

Law Croconun her bir kumunu farklı yere ışınlayamaz mı? Belki BB eşeğe haki bastı ne biliyorsun?
Bedensel olarak bakman lazım işe. Yoksa kum yaptığı şeyleri ışınlar dersin madde olarak ama beden olayı kişinin kendisi zaten. Haki olayı varsa ona bağlı olarak değişir.

Onun dışında "Eşeğe haki bastı" ne lan? :D
Haki bastıysa niye görmedik veya belirtilmedi?

Bak bu belirtildi belirtilmesi muhabbetini senle daha önce yaptık ama hala aynı argümanı öne sürüyorsun. İşine geldi mi belirtilmedi diyorsun işine gelmedi mi belirtmesine gerek mi var diyorsun.
Luffy Kaido'dan gelen ısı nefesini lastiğe çevirdiği zeminle sektirmiş sen bana "Eşeğe haki bastı ne la" diyorsun. Ana karakterin ana düşmanından beklerim ben ne var bunda?

Bak bu belirtildi belirtilmesi muhabbetini senle daha önce yaptık ama hala aynı argümanı öne sürüyorsun. İşine geldi mi belirtilmedi diyorsun işine gelmedi mi belirtmesine gerek mi var diyorsun.
Luffy Kaido'dan gelen ısı nefesini lastiğe çevirdiği zeminle sektirmiş sen bana "Eşeğe haki bastı ne la" diyorsun. Ana karakterin ana düşmanından beklerim ben ne var bunda?
Hahahah lan başka bir canlıya haki basma muhabbetini nerede gördün? Hele de onun üstünde uçuyorken ve sahibi bile o değilken normalde. Yani Luffy'nin meyve uyanışı dediğimiz şey ile eşeğe haki basma muhabbetini nasıl aynı kefeye koyuyorsun lan? :hhh:

Bir de belirtildi muhabbetinden tartıştığımız muhabbeti açıp bunu diyorsun. :S

Bunu demişsin alttakini demişim, gayet işine geldiği gibi kullanıyorsun.
Bir de belirtildi muhabbetinden tartıştığımız muhabbeti açıp bunu diyorsun. :S
Yani Luffy'nin meyve uyanışı dediğimiz şey ile eşeğe haki basma muhabbetini nasıl aynı kefeye koyuyorsun lan?
Ana karakterin baş düşmanı da torpilli olur. Aynı tarife var belki ne biliyorsun dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık