Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spotify Yıllık Özeti 2023

Bu Spotify'ın kasımda yıllık özet atmasına kılım. Aralıkta karneyi düzeltecektim ben ne bozuyosun benim pozisyonumu :)

Bu yıl çok şarkı albüm keşfedemedim. Kafam almadı. Hep eskiden sevdiğim şarkıları döndürdüm. Sonbahar boyunca Blur, Muse dinlemiştim ama ilk yarıda neredeyse hiç dinlemeyince listelere sokamamışım.

2015 şarkı dinlemişim.
18564 dakika gömmüşüm.
Bu sürenin 1140 dakikasını Sagolamaya ayırmışım.

Top 5 - Sanatçı
1) Sagopa Kajmer
2) Ari Barokas
3) MF Doom
4) Kilink
5) Hande Yener
şeklinde geldi. Ne alaka isimler harbiden.

Top 5 - Şarkı
1) Sagopa Yaşlı Planet
2) Freed from Desire
3) Yalan - Ari Barokas
4) Sebastian
5) Kreşendo - Beta Berk Bayındır (rip 3B)

oldu.

Kardeş şehrim Ankara olmuş, bin selam başkente.

Mezuna kaldım seneye daha çok çalışıp Seneye Jethro Tull Üniversitesi Aqualung bölümüne yerleşmeye çalışacağım..

Spotify kullanmıyorum. En çok dinlediklerim

Erkin Koray
Headhunterz
Angerfist
Crypsis
Technoboy
Cryogenic
Scope Dj
Josh & Wesz
HeadHunterZ seviyorsun bran Hardwell'i de tavsiye ederim. Eskiden daha çok EDM tabanlıydı ama son 2 senedir hard techno yapıyor, ultra veya tomorrowland setlerine droplara bi bak derim.

Teşekkürler yorumun için.
Bu yıl 60-80 rock müziğiyle geçti benim için. Anatolian Rock Revival Project sayesinde bilmediğim spotify'da, olmayan bir sürü güzel parça keşfettim.

Evet çok hoşuma giden bir şarkı. Bling Guardian'ın diğer şarkılarını çok dinleme fısatım olmadı yeni keşfettiğim bi grup ama The Bard's Song'u kısa zamanda çok fazla dinlemişim.
O dönemlerin rock müziği bir başka. The Bard's Song şarkısınla karşılaşman güzel olmuş. Benim de geçen sene yakaladığım şarkı, daha doğrusu ilk Somewhere Far Beyond şarkısı ile kendilerini keşfetmiştim. Aynı adlı albümü dinleyince birkaç parça daha yakalarsın.

Top 5 - Sanatçı
1) Sagopa Kajmer
2) Ari Barokas
3) MF Doom
4) Kilink
5) Hande Yener
şeklinde geldi. Ne alaka isimler harbiden.

Top 5 - Şarkı
1) Sagopa Yaşlı Planet
2) Freed from Desire
3) Yalan - Ari Barokas
4) Sebastian
5) Kreşendo - Beta Berk Bayındır (rip 3B)

oldu.
Senin listede her telden var. Daha doğrusu "ne alaka isimler" dediğin yerden böyle bir şey canlandı:

Bu arada kasım ayında atılmasında hak veriyorum. Yıllık özet dese de 1 Kasım'a kadar hesaplıyor. Öyle olunca 10 aylık özet oluyor.

HeadHunterZ seviyorsun bran Hardwell'i de tavsiye ederim. Eskiden daha çok EDM tabanlıydı ama son 2 senedir hard techno yapıyor, ultra veya tomorrowland setlerine droplara bi bak derim.
Hardwell'i ilk çıktığından beri biliyorum :D Bana pek hitap etmiyor.

Ayrıca, Headhunterz'ın eski şarkılarını seviyorum. Daha çok Hardstyle türünü temsil eden şarkılarını, son dönem şarkılarını sevmiyorum. Ben Hardstyle'ciyim

Listemdeki Şarkıcıların çoğu Hardstyle DJ'ler. Sadece Angerfist Hardcore DJ ve Cryogenic ise Uptempo-Hardcore DJ diğerlerinden farklı olarak.

Aslında bunları yazarken aklıma Drokz da geldi. Terrorcore yapıyor. Onuda çok dinledim 2023'de.

Teşekkürler yorumun için.
Bu yıl 60-80 rock müziğiyle geçti benim için. Anatolian Rock Revival Project sayesinde bilmediğim spotify'da, olmayan bir sürü güzel parça keşfettim.

Evet çok hoşuma giden bir şarkı. Bling Guardian'ın diğer şarkılarını çok dinleme fısatım olmadı yeni keşfettiğim bi grup ama The Bard's Song'u kısa zamanda çok fazla dinlemişim.
Anatolian Rock Revival Project'in eski takipçilerindenim. Senin Hardal seçimin de dikkatimi çekmişti :D

Mor ve ötesi birinci olmuş (tabiki de).

Türkçe rock en çok dinlediğim tür

19000 dk

En çok dinlediğim şarkı: tertemiz ölmek istiyorum (çok da sevmem halbuki)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık