Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spotify Yıllık Özeti 2023

Konu icin tesekkurler!

Bu sene muzige cok yogunlasabildigim bir sene degildi. Gecen seneden daha cok dusecegimi dusunuyordum ancak gecmisim. Yine de zirvemden oldukca uzagim.

Dinleme süresi: 167.897
Dinlenen şarkı: 17.418
Dinlenen sanatçı: 5.540
En çok dinlenen sanatçı: DIMLIM (4.779)

En çok dinlenen sanatçılar:
1. DIMLIM
2. MEJIBRAY
3. my bloody valentine
4. Uboa
5. Pharmakon

En çok dinlenen şarkılar:
1. Primitive Struggle (Pharmakon)
2. Please Don't Leave Me (Uboa)
3. Memory Of You (Feed Her to the Sharks)
4. Nikusyu to hanshoku to hukaikan (DIMLIM)
5. Last Song For You (LAREINE)

En çok dinlenen türler:
1. VISUAL KEI
2. Skramz
3. Nu Gaze
4. Lo-Fi Indie (o hip hop beatler degil)
5. Metalcore

Benimle zevki en cok benzeyen sehir: Tokyo, Japonya
Bana da "az dinledim" demiştin ama bu kadar yoğunluğa rağmen geçen seneyi solladın. Dinleme süresi olarak şu ana kadar gördüğüm 90.000 idi, seninle iki katına çıktı.

Ben müzik zevkini kendine has, kendine zevki yakalamış ve tutarlı buldum. Bunları diyorum ama birçok insanın dinleyip kaldırabileceği türden şarkılar olmayabilir ama ben severim böyle çılgın listeleri ve karışımı.

Memory of You çılgın bir psikolojideyken dinleyeceğim şarkı, müthiş. Last Song For You ile de geçen seneye göre ilk beşine duygusallık katmışsın gibi geldi ama yanlış da yorumlamış olabilirim. Bence ilk 100 listeni de paylaş, görmek isterim.

Tokyo ve Japonya çıkması özellikle cuk oturmuş. Senin yüzünü biraz gördüğüm için Japon ve Tokyo punk tarzını yakaladım ve Spotify da doğru analiz yapmış bence.

Yoldayken bu kadar yorumladım, eve gelince ekleme yaparım belki. Müzik ruhuna sağlık. Nice dinlemelerin olsun.

Birinci sıradaki ile bana Assansin's Creed müziklerini dinlediğim zamanı hatırlattın bana.

Özetin görünmüyor. Bilgin olsun.

Tıklayınca açılmıyor. Vintage gibi bilgileri yazıp da paylaşabilirsin.

Bana da "az dinledim" demiştin ama bu kadar yoğunluğa rağmen geçen seneyi solladın. Dinleme süresi olarak şu ana kadar gördüğüm 90.000 idi, seninle iki katına çıktı.

Ben müzik zevkini kendine has, kendine zevki yakalamış ve tutarlı buldum. Bunları diyorum ama birçok insanın dinleyip kaldırabileceği türden şarkılar olmayabilir ama ben severim böyle çılgın listeleri ve karışımı.

Memory of You çılgın bir psikolojideyken dinleyeceğim şarkı, müthiş. Last Song For You ile de geçen seneye göre ilk beşine duygusallık katmışsın gibi geldi ama yanlış da yorumlamış olabilirim. Bence ilk 100 listeni de paylaş, görmek isterim.

Tokyo ve Japonya çıkması özellikle cuk oturmuş. Senin yüzünü biraz gördüğüm için Japon ve Tokyo punk tarzını yakaladım ve Spotify da doğru analiz yapmış bence.

Yoldayken bu kadar yorumladım, eve gelince ekleme yaparım belki. Müzik ruhuna sağlık. Nice dinlemelerin olsun.
Yorumlarin icin cok tesekkur ederim agabey! Ben de yorumuna katiliyorum. Gecen seneye gore listemde duygusal gerilim biraz daha kendini gosteriyor. Bunu yil icinde yasadigim duygusalliklara, bunalimlara, inislere ve cikislara veriyorum. Bir onceki sene de duygusal acidan yorucuydu ancak o donemin gerilimi kendine hasti. Ben begendim acikcasi! Seninkini de merak ediyorum, senin icin de yorucu bir yil oldu.

geçen seneden farkı yok gibi bir şey. en çok dinlediğim şarkı bile aynı. paylaşmaya gerek görmedim bu yüzden.

pop müzik(pop, pop dance, türkçe pop, italya pop ve latin pop) dinlerim genelde ama bu sene en çok dinlediğim türlerin arasına 4. sıradan rock müzik girmiş. ne yalan söyleyeyim bunu beklemiyordum.

Spotify çok kullanmıyorum aslında. Sadece beğendiğim ve yıllar geçse de arayıp ulaşabileceğim büyük bir playlist hazırlamama yarıyor. Genel olarak müziği YouTube üzerinden dinliyorum. Umarım yakında oraya da böyle bir özet gelir.

Yorumlarin icin cok tesekkur ederim agabey! Ben de yorumuna katiliyorum. Gecen seneye gore listemde duygusal gerilim biraz daha kendini gosteriyor. Bunu yil icinde yasadigim duygusalliklara, bunalimlara, inislere ve cikislara veriyorum. Bir onceki sene de duygusal acidan yorucuydu ancak o donemin gerilimi kendine hasti. Ben begendim acikcasi! Seninkini de merak ediyorum, senin icin de yorucu bir yil oldu.
Demek ki doğru yorumlamışım. Bu ruhsal bunalımın müziğe yön verdiği görülüyor. Yıllık özetinin rengi daha farklı bir hâl almış. Ben de beğendim, çünkü kendine has.

Haklısın, benim için de yorucuydu. 2023 yıprattı beni ama şarkılara çok yansımaz benim. Bu sene internet problemi, yoğunluk, taşınma, başka kurumsal problemlerden vs. derken müzik dinlememe mâni olundu.

Konu için teşekkürler.
Canım Hardal :utaniyorum:

Çok sevdiğim Pink Floyd, Opeth, King Crimson ve Hayko Cepkin'i indirip korsan dinlediğim için listeye girmemişler :(
En çok dinlediğin sanatçılarını çok hoş buldum. Tam nostaljik duygu. Şarkılardan sanırım beşincisi Blind Guardian'ın The Bard's Song (In The Forest), değil mi? Eğer oysa güzel bir seçim, bu sene dinlediğim şarkılardan birisi.

En çok dinlediğin sanatçılarını çok hoş buldum. Tam nostaljik duygu.
Teşekkürler yorumun için.
Bu yıl 60-80 rock müziğiyle geçti benim için. Anatolian Rock Revival Project sayesinde bilmediğim spotify'da, olmayan bir sürü güzel parça keşfettim.
Şarkılardan sanırım beşincisi Blind Guardian'ın The Bard's Song (In The Forest), değil mi? Eğer oysa güzel bir seçim, bu sene dinlediğim şarkılardan birisi.
Evet çok hoşuma giden bir şarkı. Bling Guardian'ın diğer şarkılarını çok dinleme fısatım olmadı yeni keşfettiğim bi grup ama The Bard's Song'u kısa zamanda çok fazla dinlemişim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık