Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Karasakal karanlığı ile her şeyi içine çekebiliyor ve diğer şeytan meyvelerini reaktif ediyor. Law ise oluşturduğu oda içerisinde bulunan her şeyi modifiye edebiliyor.
Bu kapsamda Law'ın oluşturduğu oda içerisinde Karasakal meyvesini kullanabilir mi ?
Ya da Law meyve yeteneği ile Karasakal'ın karanlığını kesebilir mi?
Law'ın yaptığı Oda'nın meyve güçleri üzerinde bir etkisi yok. Smoker nasıl meyvesini kullandıysa, Teach da kullabilir. Law'ın karanlığı kesebileceğini ise düşünmüyorum.

Bir süredir bu forumu takip ediyorum. Sizin kadar bilgim olmayabilir. Şimdiden kusura bakmayın yanlış bir isim yazarsam. Benim merak ettiğim şey şu
Marineford da beyazsakal korsanlarını gördük. Marco gibi ace gibi komutanları gördük. Daha sonra linlin ve onun komutanlarını gördük. Bi tarafta linlinin katakurisi diğer tarafta beyazsakalın marcosu. İkisini görünce ilk izlenimim linlin tayfası beyazsakal tayfasından çok daha güçlü idi. Burada bir çelişki yok mu?
Bana göre yok. Beyazbıyık Korsanları gayet güçlü elemanlardan oluşan bir ekip. Marco ve Jozu, serinin güç bakımından zirvesinde olan Amiraller'e yenildiler. Yine aynı tayfanın elemanı Vista, dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak bilinen adamı tutabiliyordu. Marco her türlü Katakuri ile, Jozu da her türlü Cracker ile kapışırdı.

Smoker selamlar
Don Accino
Akainu
Oven
Bu üçü arasında ısı/sıcaklık muhabbetinin esbab-ı mucibesi nedir?
Accino'nun meyvesi isim olarak Sıcaklık Meyvesi anlamına geliyor. Meyvenin kullanıcısını en fazla 10.000 derecelik bir sıcaklığa çıkarabiliyor.
Oven'in meyvesi isim olarak Isı Meyvesi anlamına geliyor. Sıcaklık Meyvesi'den farklı olarak ısıyı dışarı verebiliyor ve ateş üretebiliyor.
Sakazuki'nin meyvesi Lav Meyvesi zaten, bu iki meyve gibi teknik bir olayı yok.
Bunlardan hariç Sertleştirme Meyvesi var, o da kullanıcısına bedenini sertleştirme ve sertleşen bölgeleri ısıtma gücü veriyor. Bir de Eritme Meyvesi var, o da kullanıcısına metalleri eritme ve yeniden şekle sokma gücü veriyor.

Az önce bir video izledim Thriller Bark arcında Absalom'un emrindeki General zombilerden birinin adı Kaptan John. Bu adam Rocks korsanların kaptanı değil mi? Big Mom, Kaidou, Beyazsakal ve Shiki'nin kaptanı. Ayrıca Buggy'nin hazinesini aradığı adam?
Kayalar'daki Kaptan John, Buggy'nin hazinesini aradığı Kaptan John ve bu videodaki Kaptan John aynı kişiler. Ancak bu kişi Kayalar'ın kaptanı değil, üyesiydi. Daha sonra kendi tayfasının kaptanı olduğu için bu lakabı almış.

Accino'nun meyvesi isim olarak Sıcaklık Meyvesi anlamına geliyor. Meyvenin kullanıcısını en fazla 10.000 derecelik bir sıcaklığa çıkarabiliyor.
Oven'in meyvesi isim olarak Isı Meyvesi anlamına geliyor. Sıcaklık Meyvesi'den farklı olarak ısıyı dışarı verebiliyor ve ateş üretebiliyor.
Sakazuki'nin meyvesi Lav Meyvesi zaten, bu iki meyve gibi teknik bir olayı yok.
Bunlardan hariç Sertleştirme Meyvesi var, o da kullanıcısına bedenini sertleştirme ve sertleşen bölgeleri ısıtma gücü veriyor. Bir de Eritme Meyvesi var, o da kullanıcısına metalleri eritme ve yeniden şekle sokma gücü veriyor.
En güçlüsü hangisidir? (Doğal üstünlük bakımından)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık