Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Karasakal karanlığı ile her şeyi içine çekebiliyor ve diğer şeytan meyvelerini reaktif ediyor. Law ise oluşturduğu oda içerisinde bulunan her şeyi modifiye edebiliyor.
Bu kapsamda Law'ın oluşturduğu oda içerisinde Karasakal meyvesini kullanabilir mi ?
Ya da Law meyve yeteneği ile Karasakal'ın karanlığını kesebilir mi?

Bir süredir bu forumu takip ediyorum. Sizin kadar bilgim olmayabilir. Şimdiden kusura bakmayın yanlış bir isim yazarsam. Benim merak ettiğim şey şu
Marineford da beyazsakal korsanlarını gördük. Marco gibi ace gibi komutanları gördük. Daha sonra linlin ve onun komutanlarını gördük. Bi tarafta linlinin katakurisi diğer tarafta beyazsakalın marcosu. İkisini görünce ilk izlenimim linlin tayfası beyazsakal tayfasından çok daha güçlü idi. Burada bir çelişki yok mu?

Az önce bir video izledim Thriller Bark arcında Absalom'un emrindeki General zombilerden birinin adı Kaptan John. Bu adam Rocks korsanların kaptanı değil mi? Big Mom, Kaidou, Beyazsakal ve Shiki'nin kaptanı. Ayrıca Buggy'nin hazinesini aradığı adam?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani geyiğine yaptığı muhakkak amaaa
Hakikaten bir vs gerçekleşmiş olsa galibiyete kimi daha yakın görürdün?
Senin nazarında (yonkoların en güçlü oldukları gerçeği paralelinde) en güçlü 2. adamlar kimler (şu tayfanın şu gibi)
2. ve 3. adamlar arasında bir fark görebiliyor musun?
Mesela Zoro ve Sanji
Mesela King ve Quenn
Mesela Beckman ve Roo
gibi
seninde bunlara bir kaç örnek eklemeni istebilir miyim?
Cevaplar için teşekkürler Smoker
Borsalino benim için bir tık daha öndedir tüm İmparator komutanlarından. Aslında Amiraller genelinde böyle düşünüyorum. Komutanlar arasında fark vardır tabi, mesela King ve Jack'ın arasında azıcık bir fark vardır dese biri, kazığa bağlayıp yakarlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık