Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Daha önce boyuta özel gazete veya aranıyor posteri gördük mü? Mesela okuması kolay olsun diye cücelere kücük boy, devlere büyük boy gazeteler var mı?

Benim Kaidou üzerinden gördüğüm iki örnek var emin olamadım özel boyutlandırma var mı diye.
Bu aranıyor posteri
Bu da gazete
Gazete boyları sabit.

1. 906. Sayının son sayfasındaki şapka hakkındaki düşüncelerin neler.
Benim gibi düşünen başkaları da varmış. İnternette gezerken gördüm. Bu hasır şapka Antik Krallık krallarının taç yerine taktıkları bir şey. Mütevazı olması açısından eskiden bunu takarlarmış. Mary Geois'ta gördüğümüz şapka Antik Krallık düştüğü zaman başta olan kralın şapkası. Hasır şapkayı sadece D soyuna mensup ve kral hamuru olan kişiler takabilir. Roger'da bu potansiyel vardı, ama ömrü yetmedi. Shanks o özelliklere sahip değildi. O yüzden şapkayı verebileceği birini arıyordu. Luffy'ye de bu yüzden emanet etti.

Smoker, akainu wb vurduğunda yerden kalkamamıştı bi kaç dk sonra tekrar meydana geldi aynı şekilde enel o kadar hasar aldı kalkıp ay 'a gitti yani burdan logiaların iyileşme yeteneği olduğunu söyleyebilirmiyiz , bide smoker doftan neden tek yedi yani 2 yıl önce crocoya bişe yapamamıştı o zaman haki mi bilmiyordu ?

Smoker, akainu wb vurduğunda yerden kalkamamıştı bi kaç dk sonra tekrar meydana geldi aynı şekilde enel o kadar hasar aldı kalkıp ay 'a gitti yani burdan logiaların iyileşme yeteneği olduğunu söyleyebilirmiyiz , bide smoker doftan neden tek yedi yani 2 yıl önce crocoya bişe yapamamıştı o zaman haki mi bilmiyordu ?
Alakası yok. Kişiden kişiye değişir. Logia olan Crocodile be Caribou dayaktan sonra yerden kalkamamıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık