Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

1) Oda'nın OP'ta bu zamana kadar yaptığı/yapmadığı en büyük hatalar sence neler?(Arclar,karakterler,mücadeleler...)
2) Son düşman kim olur?
3) Op'dan en keyif aldığın ve almadığın zaman?
4) Bu konu ve öncesine toplam 7000 civarı yorum yazılmış bunların yarısı soru olsa 3500 olur. Merak ettim, en fazla ne soruluyor? Mutlaka tekrarlananlar olmuştur.

Dikkatimi çekti ''WORLD GOVT'' yazısı yazan yerde sanki eskiden kapı varmış gibi ? İki yanında Yarukiman Mangrove ağacı da var
sanki eskiden geçiş için kullanılan bir kapı mühürlenmiş ama izi kalmış gibi geldi bana sen ne diyorsun ?

Daha önce boyuta özel gazete veya aranıyor posteri gördük mü? Mesela okuması kolay olsun diye cücelere kücük boy, devlere büyük boy gazeteler var mı?

Benim Kaidou üzerinden gördüğüm iki örnek var emin olamadım özel boyutlandırma var mı diye.
Bu aranıyor posteri
Bu da gazete

Şu luffy nin balıkadam adasındaki hordy ile dövüşünün son demlerinde bir Noah bahsi geçmişti.Bir ara sanki senden bunun Oda nın sadece uzatmak için yazdığını söylediğini anımsıyorum.Eğer yanlış anımsamıyorsam bu bahsin gerçekten sadece uzatmak için yazıldığını sana düşündüren ne?
Dövüş çok daha kısa sürebilirdi, gereksiz uzadı. Sebebi bu.

Randolf mink mi?
Son savaşta Luffynin rakipleri kim veya kimler olur?
Sence tayfada bir hain olsaydı bu kim olurdu?
Nami Zeusu aldığına göre Robini yenme olasılığı ne kadar?
Luffy seri sonu serideki en güçlü kişi mi olur yoksa ondan daha güçlü birileri olur mu?
1. Değil, homi.
2. Teach ve Dünya Hükümeti.
3. Nami.
4. Bence yok.
5. Olmaz.

1) Oda'nın OP'ta bu zamana kadar yaptığı/yapmadığı en büyük hatalar sence neler?(Arclar,karakterler,mücadeleler...)
2) Son düşman kim olur?
3) Op'dan en keyif aldığın ve almadığın zaman?
4) Bu konu ve öncesine toplam 7000 civarı yorum yazılmış bunların yarısı soru olsa 3500 olur. Merak ettim, en fazla ne soruluyor? Mutlaka tekrarlananlar olmuştur.
1. Seride ölüm olmaması en büyük eksi, bir de gereksiz ayrıntı çok fazla. Daha çok hikaye odaklı olabilirdi.
2. Teach ve Dünya Hükümeti.
3. Noland'ın hikayesini çok sevdim, Balıkadam Adası sıkıcı.
4. Sorular çok genel. Şeytan Meyveleri ve güç kıyası çok soruluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık