Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

toprak

Law vs Buggy'yi merak ettim ben herkes Buggy alır diyor ama law buuggy'nin kalbini değiştirse Buggy'nin ne yapabilir.

Smoker , Gorosei dediğimiz 5 yaşlı insan var onlardan biri Yonko ile kapışsaydı mesela WB ile sonuç ne olurdu ? Eğer şöyle bir cevap verirsen mesela WB yenilir o zaman bu Gorosei neyi bekliyor ki ? Eğer WB bile yenilseydi denizlerde korsan olacak adam kalmazdı ?

Shanks'ın kılıcıda özelmi eğer öyle değilse BB'nin kılıcını ve Akainu'nun magma yumruğunu kılıcı zarar görmeden nasıl durdurdu

Law vs Buggy'yi merak ettim ben herkes Buggy alır diyor ama law buuggy'nin kalbini değiştirse Buggy'nin ne yapabilir.
Hiçbir şey.

Smoker , Gorosei dediğimiz 5 yaşlı insan var onlardan biri Yonko ile kapışsaydı mesela WB ile sonuç ne olurdu ? Eğer şöyle bir cevap verirsen mesela WB yenilir o zaman bu Gorosei neyi bekliyor ki ? Eğer WB bile yenilseydi denizlerde korsan olacak adam kalmazdı ?
Onlar yönetici sınıfı. Doğrudan savaşa katılmazlar. Senin düşündüğün gibi gücü yetiyorsa gitsin işini bitirsin şekilde olmuyor o işler.

Shanks'ın kılıcıda özelmi eğer öyle değilse BB'nin kılıcını ve Akainu'nun magma yumruğunu kılıcı zarar görmeden nasıl durdurdu
Özel bir kılıç olmadığı düşünülüyor. Haki ile kaplayınca, tahtadan kılıç bile zarar görmez.

Smoker Shanks ın kılıcıyla Rogerın kılıcı çok benzer acaba şapkadan sonra kılıcıdamı emanet aldı?
Sanmıyorum. Yine de ihtimali var.

Smoker, Roger'in kılıcının ismi biliniyor mu?
Açıklanmadı. İsimsiz bir kılıç bile olabilir.

smoker zoro hordy kestiğinde hap kullanmışmıydı haplı ise hangi bölümde söylendi
bi tane daha ace in ödülünün 550m olduğu nerde açıklandı
Hody, Zoro'ya kesildiğinde henüz hap almamıştı.
Oda, 10. One Piece sergisinde açıkladı.

hacı Kaidou WB yi Marineforda Aceyi kurtarmak için giderken niye durdurmak istedi ?
Hükümet ve Yonkolar arasındaki denge bozulmasın diye.

bu adam kim oluyor?
Daha önce hiç görmemiştim.

smoker hani logia tipleri b. hakiyi saldırı olarak kullanamıyo ya sadece zırh olarak kullanıyo örnek veriyorum ace ile smoker arasında vs olsa ikisindede b. haki varken birbirlerine vuramıyacaklar mı saldırılar içlerinden mi geçecek
Anca meyvelerini kapatıp birbirlerine girerlerse, bir galip çıkar diye düşünüyorum. Akainu ve Aokiji dövüşünü görebilsek, net bir çıkarım yapabilirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık