Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law room içinde normalde kesemeyeceği şeyleri kesebiliyor mu(çelik vb..)..? (pacifistayı kesmeyi denememişti bile)

Birde, Hordy'le ilgili bir sorum var, Hordy "Arlong korsanlığa başladığı zaman biz daha çocuk olduğumuz için onlara katılamamıştık" demişti Hatchi'ye, son bölümde gördüğümüz de Jimbe shichubukai olup adaya döndüğünde Hordy'nin gayet yetişkin biri olduğu görünüyor, Arlong ve Jimbe'nin aynı anda korsanlığa başladıklarını ve Jimbe'nin shichibukai olmasına kadar 3-5 yıl denizlerde birlikte dolandıklarını düşünürsek zamanda bir kayma olmuyor mu, çocuk Hordy 3-5 yılda nasıl büyümüş oluyor..?

luffy k.k olduğu zaman şu boş asırda olanları yani karanlık yy da olanlar anlatılır mı bizede?
Seri bittiği zaman herhangi bir sır perdesi kalmaz.

Naruto'dan bi sorum var İzanagi kaderi değiştirir diye geçiyor o zaman bu teknikle ölümü engellemekten başka bişi yapılabilir mi mesela karşıdakinin kaderini değiştirip bir saldırıdan kaçabilecekken izanagi ile saldırının ona ulaşmasını sağlamak gibi ?
Sadece kendi üzerinde uygulayabildiğin bir teknik diye biliyorum ben. Aksi halde Sasuke, Danzo'yu yenemezdi.

smoker kardeş işine karışmak gibi olmasın ama naruto hakkında sorulan soruları başka bir konu altında değerlendirsen daha güzel olmazmı ?
Öyle bir düşüncem vardı zaten.

Law room içinde normalde kesemeyeceği şeyleri kesebiliyor mu(çelik vb..)..? (pacifistayı kesmeyi denememişti bile)

Birde, Hordy'le ilgili bir sorum var, Hordy "Arlong korsanlığa başladığı zaman biz daha çocuk olduğumuz için onlara katılamamıştık" demişti Hatchi'ye, son bölümde gördüğümüz de Jimbe shichubukai olup adaya döndüğünde Hordy'nin gayet yetişkin biri olduğu görünüyor, Arlong ve Jimbe'nin aynı anda korsanlığa başladıklarını ve Jimbe'nin shichibukai olmasına kadar 3-5 yıl denizlerde birlikte dolandıklarını düşünürsek zamanda bir kayma olmuyor mu, çocuk Hordy 3-5 yılda nasıl büyümüş oluyor..?
Gücünün yettiği şeyleri kesebilir sadece, her şeyi değil.
Balıkadamların genetik özelliği, ne kadar büyük oldukları tipten anlaşılmıyor. Arlong'un korsanlık macerası da 3 evrede gerçekleşiyor zaten. İlk kısımdan bahsediyor da olabilir.

OP serisinde şu anda son arcı okumamış arkadaşlar yada animeci arkadaşlar lütfen bu soru mu okumasın SPOİLER. Şimdi Tashigi Smoker'ın bedeninde Smoker'ın kalbi de Law da Law o kalbi keserse yada yok ederse Tashigi ölür değil mi Smoker'ın bedeni Tashiginin ruhu gibi bir şey mi olur?

Luffy nasil Ace'in saldirisina benzer olan red hawk yapti? Haki ileyse hakinin halen bilinmeyen baska gucleri de olabilir mi?

OP serisinde şu anda son arcı okumamış arkadaşlar yada animeci arkadaşlar lütfen bu soru mu okumasın SPOİLER. Şimdi Tashigi Smoker'ın bedeninde Smoker'ın kalbi de Law da Law o kalbi keserse yada yok ederse Tashigi ölür değil mi Smoker'ın bedeni Tashiginin ruhu gibi bir şey mi olur?
Kalp kesilirse Smoker'ın bedeni ölür. Ruhlar yer değiştirdiği için Tashigi'nin ölmesi lazım.

smoker san benim soruma bu cevabı verdin

Logia türlerini kesemiyor. Onun haricinde kesebildiği gösterildi. Ayrıca güçlü bir Haki'ye sahipsen de kesilmezsin. Süper insan gücü ve hızı yok görünene göre.

ama arkadaşın sorusuna bu cevabı verdin

bu ikisi çelişmiyomu benim sormak istediğimde aslında arkadaşınkiyle aynı pasifista vs si filler olduğu için oraya fazla takılmıyorum süper insan gücünün olmadığını ve gücünün yettiği şeyleri kesebildiğini söyledin ama law mangada gemiyi kesmişti gemiyi zoro bile 2 yıl sonraki eğitimden sonra kesebildi law gemiyi kesebildiğine göre en az zoro kadar süper insan gücü var demektir bunu tam bi açıklığa kavuştursak
Zoro kendi gücü ile kesiyor, Law meyve gücü ile. Yani Law, Zoro gibi kesici bir saldırı atmıyor. Kılıcını sallayınca önünde ne varsa kesip atıyor. Muhtemelen kesemeyeceği çok az şey vardır. Güç yetmesinden kastım da, Haki zırhı kullanabilen kişilerdi.

smoker san sabo nun öldüğü kesinleşti mi
Evet. Sabo kesinlikle öldü.

hacı naruto kyubinin cakrasını ilk kontrol ettiğinde hani Kisame Kaçıyordu ama Naruto çok hızlı bi şekilde hemen üstüne geldi ve yumruğu çaktı. ordaki o hızı Shunshin no Jutsu muydu ?

birde geçen sormuştum Hanzoda kullanıyor. peki neden wikide sadece kullananlar arasında Shisui ve Raikage yazıyor ? bu Shunshin no Jutsu yu sadece Shisui ve Raikage kullandı yoksa başkalarıd akullandı ama wikide yazılı değilmi ?
Hayır, çakrasının sağladığı bir hızdı.
Bu jutsunun farklı varyasyonları da var. Element kullanılarak yapılıyor. Ya bu özelliği kullanarak yapmıştır ya da filler sahnedir.

Naruto ile ilgili sorularını Naruto Soru-Cevap'ta sorarsın.

Luffy'nin Marineford'da kullandığı hakiden kaç kişi etkilendi ?
Açıklanmadı.

Açabilirmisin şu konuyu biraz?
One Piece Yeşil Kitapçık'ta Oda, Sabo'nun o olayda öldüğünü açıkladı.

smoker kardeş ilerdeki bölümlerle ilgili düşüncelerin nelerdir. 667 mangada baya bi teori üretmiş diğer arkadaşlar.
senin düşüncen nedir bilmek isterim. şimdiden teşekkürler...

smoker kardeş ilerdeki bölümlerle ilgili düşüncelerin nelerdir. 667 mangada baya bi teori üretmiş diğer arkadaşlar.
senin düşüncen nedir bilmek isterim. şimdiden teşekkürler...
Adada büyük bir meydan savaşı çıkacağı kesinleşti. Luffy'nin Law'ın teklifini kabul etmeyeceğini düşünüyorum. O etse bile, tayfadakilerin izin vereceğini hiç sanmam. Zaten gördüğün gibi Caesar'a satışı koydu Luffy gelince. Smoker ve Law karşılaşması çok düşük ihtimal. Smoker vs Caesar Clown olacak büyük ihtimal. Law ve Luffy dövüşü bekliyorum. Şayet olmazsa, adaya sonradan gelenlerin olaya dahil olacağı düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık