Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Son ve En Büyük Kötü: Shanks!

Bu lafına katılırım bak Emre. Filler bölümleri ve saçma sapan uzatmamış olsaydı Bleach mangasının yanından geçemezdi hiç biri(Toriko hariç). Aizen falan tasarımı baştan aşağı baş yapıt.
Diğer konularda da katılsan iyi olur. :D Bleach öyleydi ama işte popüler kültüre yenik düştü.En basit manga bile popüler edecek öğeler varsa oluyor şimdilerde.Yeni seriler hiç iç açıcı değil.

Son kötüyü görmeye ömrümün yeteceğini sanmıyorum :( Yeni dünya'ya yeni girdik. Naruto'nun son savaşı 3-4 yıl sürdü OP'in 5-6 yılda anca biter son savaşı oraya gelene kadar da bir 10-12 yıl..

Son kötüyü görmeye ömrümün yeteceğini sanmıyorum :( Yeni dünya'ya yeni girdik. Naruto'nun son savaşı 3-4 yıl sürdü OP'in 5-6 yılda anca biter son savaşı oraya gelene kadar da bir 10-12 yıl..
Son sahnelerde tek gözü korsan bantlı biri olacakmış. Hangi konuda okumuştum hatirlayamadim. Shanks giderayak Teach'in gözünü çıkarıp Luffy'e bir avantaj sağlayabilir :D

Hiçbir olayı görülmeyen adamlar üzerine o kadar çıkarımlar yapılıyor ki inanamıyorum bazen. Adamın sırtında kılıç var diyerek bile adamlar göklere çıkarılıyor. Oda ayrıntıları göz önünde saklamakta bayağı usta, ama forumda bazı arkadaşlar detay aramak konusunda suyunu çıkarıyorlar bazen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık