Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ana Düşman Kim ve Nasıl Olur?

Son Savaşta Ana Düşman Kim Olur?

• Imu sama ve onun esrarengiz güçleri

Kullanılan: 93 67.9%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama Teach ağır basar

Kullanılan: 7 5.1%
  • Teach ve Hükümet Müttefik Olur ama Imu ağır basar

Kullanılan: 2 1.5%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama ağır basan bir taraf olmaz bence final 2'sine karşı olabilir

Kullanılan: 5 3.6%
  • Teach hükümeti devirir Luffy de Teach'i

Kullanılan: 30 21.9%

• Kullanılan toplam oy
    137
Son rakip Kid. Şıklara eklenmesini talep ediyorum. Belki benim gibi düşünen bir iki kişi bulurum :D
Yeni nesilden, Luffy ayarında birinin çıkmasını ben de isterdim. Koskoca evren sonuçta, bir Luffy daha çıksa sırıtmaz. Law yancı olduğunda üzülmüştüm hatta, ilk göründüğü zamanlar o hissi vermişti. Luffy gibi başka mücadeleci bir tip daha olabilir. Kid ve Law için hala umut var gibi.:)

Yeni nesilden, Luffy ayarında birinin çıkmasını ben de isterdim. Koskoca evren sonuçta, bir Luffy daha çıksa sırıtmaz. Law yancı olduğunda üzülmüştüm hatta, ilk göründüğü zamanlar o hissi vermişti. Luffy gibi başka mücadeleci bir tip daha olabilir. Kid ve Law için hala umut var gibi.:)
Bunca insanın Karasakal'dan bir beklenti içerisine girebilmelerine şaşırıyorum. Kid gibi delikanlı varken korkak tavuğu başımıza son rakip seçiyorlar. Seride çakal geçinenlerin hali ortada halbuki. Bkz: BM,Kaido, Doflamingo, Crocodile.....

Yeni nesilde Luffy'nin rakibi olabilicek kaptan yok. Teach olur en fazla o da gider son savaştan önce. Kid ve Law o vasıfta değil.

IM ve 5 KADİM

IM güç olarak önü açık zaten ölümsüz olup çağlar boyu yaşamış en güçlü adamlardan biri olabilir. KK seviyesi belki üstü bile olabilir.
Kadimlerde aynı şekilde Law'ın meyvesi sayesinde ölümsüz olan çağlardır yaşamış en güçlü kutsal ejderlerden olabilir. Seviye olarak amiral vari bir karakterler olabilir sonuçta Ishoo gibi bir adamı bulup meyve verip amiral yapan hükümetin zirve gücü olabilecek Kadimlerde o seviyede olabilir.

IM vs Luffy
Kel vs Zoro
Sanji
Kid
Law
? şeklinde dövüşler olabilir.

Son düzenleme:
Akainu ile kapışırken ölür gider.
Akainu canı pahasına hükümeti savunmaya karar verir dragon ile kapışır dragon kazanır akainu yarı ölü halde yerde yatar o sırada dragon akainu yu boğazından tutup kaldırır , Dragon Akainu ya tepeden ve aşağılayıcı bir şekilde bakar sonra akainu nun yarı ölü halini tek eliyle yerde taşır 5 goroseinin ve İmu nun bulunduğu odaya girer sonra Akainu nun yarı ölü halini onların önüne atar ve " sıra sizde " der

Eiiciro Oda öz amcam doğrulanmış spoiler

Akainu canı pahasına hükümeti savunmaya karar verir dragon ile kapışır dragon kazanır akainu yarı ölü halde yerde yatar o sırada dragon akainu yu boğazından tutup kaldırır , Dragon Akainu ya tepeden ve aşağılayıcı bir şekilde bakar sonra akainu nun yarı ölü halini tek eliyle yerde taşır 5 goroseinin ve İmu nun bulunduğu odaya girer sonra Akainu nun yarı ölü halini onların önüne atar ve " sıra sizde " der

Eiiciro Oda öz amcam doğrulanmış spoiler
Dragon, Goroseileri bulunduğu odaya girerken, kapıyı eliyle mi açıyor yok tekme atarak mı giriyor?
Bu önemli detayı atlamaman lazımdı:D

Dragon, Goroseileri bulunduğu odaya girerken, kapıyı eliyle mi açıyor yok tekme atarak mı giriyor?
Bu önemli detayı atlamaman lazımdı:D
duyduğuma göre çevreye yaydığı asaleti ve devrimci ruhu karşısında kapı bile saygı duyup kendiliğinden açılmış tabi imu nun gözünü korkutacak şekilde gıcırdayarak açılıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık