Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son Okuduğunuz Manga

SLAM DUNK

20.Cilt civarı bırakmıştım, çok fazla shonen school sports animesi izlediğimden sanırım 10 ciltte de 2 maç sürüyormuş. Hikaye Vagabond gibi yarım kalıyormuş diyenler oldu. Bir ara devam ederim.

Son düzenleme:
Onanie Master Kurosawa (2007-2008)

Serinin İngilizcesi Masturbation Master Kurosawa diye geçtiği için dümdüz hentai sandım. Sonra dedim hentai olsa myanimelist listelerinde gözükmezdi herhalde en popüler seriler arasında. En azından ecchi falandır herhalde dedim. Ecchi bile denmez buna ya. Psychological ve School diye geçiyor temaları, doğru da. Romantizm yazmıyor ama bence romantizm de eklenebilir.

Güzeldi ya, konu olarak güzel yani. İşleniş olarak da güzel, twistler falan şahane.
Ama çizimler vasattı. Vasat da değil, direk kötüydü. Bi remake falan istiyor bence yani, 8.44 skor vermiş 109 bin MAL kullanıcısı.
4/5 eder, 1 puan çizimlerden kırılır net.

Edit : Aklıma gelmişken şunu da ekleyeyim, şeyi andırdı bu seri bana biraz, Koe no Katachi. Onu seven, bunu da sever diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Kakukaku Shikajika (Blank Canvas:My So-Called Artist's Journey). Hoş seri. Abimin önerisiyle başladım. Çerezlik okunur.

Silinmiş Üye

ben diğer mangalarının türkçesini bulamadım ingilizce mi okuyorsunuz
Evet, gerçi çok ağır bir dili olduğunu düşünmüyorum. Zaten genel olarak temaya yoğunlaşmamızı istediği için okurken akıp gidiyor diyaloglar. Türkçesi olmadığını bilmiyordum ne yazık ki :/ Ama Tomie'yi çok beğenmesem de gereksiz şeylerde ilk 2 cildi olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık