Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son Okuduğunuz Manga

Gangsta

Güzel bir mafya hikayesini anlatıyor. Konusuna gelince Nicolas ve Worrick ergastulumda ki yaşadıkları desem iyi bir tabir olur sanırım.Mangaka hasta olduğu için seriye devam edemiyor bu yüzden serilerde son olmalı derseniz başlamayın. Çünkü hikaye bitmedi aksine daha yeni başladı desem yeridir.Tam büyük bir olay yaşanacakken yarı da kalıyor ve bu da biraz can sıkıcı olabiliyor. Eksi kısımları ise hikaye bazı yerlerde kopuklaşıyor. Önemsiz birisi bir anda çok önemli birisi oluyor ve hikaye onun üzerinden devam ediyor. Bunun dışında pekte bir sorunu yok.

Not:Eğer mangayı okuduysanız/okuyacaksanız ana hikayeyi okuduktan sonra veya 50.bölümü okuduktan sonra Gangsta Cursed adlı spin-offunu okumayı unutmayın.Hikaye açısından önemli.Türkçesi yok ingilizcesi var.

Silinmiş Üye

Liar game mangasini daha yeni bitirdim, okunmasini tavsiye ederim.

Battle Royale

Konusunun ilginçliği üzerine başladığım bir seri oldu ve yeteri kadar tatmin etti. Hikayede yaşanan duyguyu okuyucunun da hissetmesi için bazı şeyler yapılmış ve başarılı olmuş. Karakterlerin derinliği olması büyük bir artı olduğunu söylemeliyim. 1-2 karakter dışında hepsinin derinliği mevcut. En iyi villian'a sahip bir seri de desem haksız sayılmam sanırım. Baya hayranlık uyandıran bir karakter oldu bende. Bazı olaylar o kadar gerçekçi ki insan cidden ürperiyor bazı yerlerde. İyi yanları bir yana bazı kötü yanları yokta değil. Mesela çizimler bazen orantısızlaşabiliyor ve bazı olaylar gerçekçilikten uzaklaşıyor. Çizimler pekte dert edilecek bir orantısızlığa sahip değil hatta bazı yerlerde çok iyi çizimlerde mevcut. Bazı gerçekçilikten uzak olaylar bazı okuyucularca eksi olarak kabul edilebilse de bana göre tamamlayıcı görevi görmüş üstüne üstlük yaşanan olaya katkı sağlamış. Genel olarak okuduğum seriler ve animeler de beni tatmin etmeyen sonlara rastlasam da iyi bir son yapmış olduğunu düşünüyorum. Bunlar iyi güzel ama bazı okuyucuların kaldıramayacağı sahneler de yok değil. Ona göre okumanızı tavsiye ederim.

Dün Dr Stone'u tekrardan okudum.Kendini tekrar eden shonen serilerine kıyasla ilginç konusu ve çizimleri ile önplana çıkıyor.İlk başlarda karakterlere pek ısınamasamda şuan birkaçı dışında çoğunu severim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık