Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Madan no Ou to Vanadis
Finali yapmak için biraz acele etmişler. MAL kullanıcıları 7.22 vermiş ama bence en az 8'i hak ediyor.

Anime mangayı terk ediyor ama daha güzel bence. Müzikleri güzeldi bu animenin. Hikaye kısmında ise manga olsun anime olsun güzel bir malzeme nasıl hiç edilir dersi veriliyor.
Animeyi izledikten sonra mangayı baştan okuma seçeneği tercih edilmeli bence.
Esdeath'in şu aşk mevzusunu bende biraz saçma buldum :/ Ama bu sorun haricinde şuanlık iyi gidiyor. Nedense Favori karakterimdi :( Chelsea-chan kadar sevimli bir karakter yok :D Karakter acisindan da cok guxel. :D

Esdeath'in şu aşk mevzusunu bende biraz saçma buldum :/ Ama bu sorun haricinde şuanlık iyi gidiyor. Nedense Favori karakterimdi :( Chelsea-chan kadar sevimli bir karakter yok :D Karakter acisindan da cok guxel. :D
Esdeath'ın Tatasumi olayları olmasa nihai waifu olma durumu vardı ama Tatasumi gibi ibişe ilgi göstermesi beni derinden üzdü. Chelsea'nin tavırları çok hoş. Kedi gibi sevmelik bir canlı. Ama ben Leone'ciyim.

Ama en iyisi de bu

Hikaye güzel ilerliyor değil mi, beklendik bir ilerleme var ama beklenmedik çok şey de var.

Esdeath'ın Tatasumi olayları olmasa nihai waifu olma durumu vardı ama Tatasumi gibi ibişe ilgi göstermesi beni derinden üzdü. Chelsea'nin tavırları çok hoş. Kedi gibi sevmelik bir canlı. Ama ben Leone'ciyim.

Ama en iyisi de bu

Hikaye güzel ilerliyor değil mi, beklendik bir ilerleme var ama beklenmedik çok şey de var.
Bu durum olmasa da Esdeath yine de serinin en iyi kadin karakteridir :D Evet ben biraz da bu ilk takimla giderler diye dusundum ama karakterlerin gerektigi yerlerde olmesi biraz daha iyi olmus ama Shelle'nin olmesi uzucu olsa da istegini boyle gerceklestirmis oldu. Balut en azından generaliyle gitti ama Shelle daha ileri gidebilirdi. Varsin sona kadar bu ekiple gitsin :( Chelsea-chan keske sona kadar gitseydi. :(

Akame Ga Kill. 1-2 şey dışında çok tatmin oldum. Hem sonda bitmesine üzüldüm hem de hikaye olarak sevindim.(Keske 2 3 sezon olarak yapip daha karakterleri genis isleselerdi diye dusunuyorum)Karakterler de farklilik olarak cok iyiydi.

Ama Esdeath gibi bir karakter cikardigi icin puanim 10/10.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık