Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Bir şey popüler olunca o şeyi sömüren tayfa yüzünden inanılmaz popüler oldu bir anda. Ciltleri op kadar sattı hatta opu geçtiydi galiba çeşitli alanlarda. Tek Sabaody arcı bile tek atar bu seriye oysa. :/
Çok doğru, Like like like like :d
Şuna yapılan yatırım Tog'a yapılsaydı çok daha fazla kazanç sağlarlardı bence.Vasat bir shounenle piyasayı darmaduman ettiler.
Tog'u ben nedense çok beğendim. Seiyu'ları olsun, müzikleri olsun hoşuma gitti. Görsel açıdan da faklı olduğu için beğendim :T
Tabi dediklerine de katılıyorum, daha iyi olabilirdi.

Şu an JoJo's Bizarre Adventure izliyom 20. bölümdeyim.

Bu seriyi izleyen varsa, en iyi Jojo hikayesi hangisidir? Şahsi fikir kafi.

Güzel gidiyor anime. Çok enteresan.

Gittikçe iyileşiyor mu demek oluyor bu?
Gittikçe iyileşiyor değil de ilk 5 Part birbirine çok yakın ayarda gidiyor hikâyesel olarak ve dürüst olmak gerekirse Part 3 ve 5 bir yerden sonra monotonluğa bağlıyor. Araki'nin hikâye, antagonist, protagonist yazımındaki gelişimi 6'da başlayıp 8'de de halen devam ediyor. 3 Part da birbirinden çok farklı olmasına rağmen üçü de kaliteli.

Üye silindi 1004

Another

Aslında baya sağlam seri. Ben her gece uyumadan önce 1 bölüm izlediğimden tam içine giremedim serinin. İzlemek isteyenlere tavsiyem 1-2 oturuşta bitirmeleridir.
7.59 vermiş MAL kullanıcıları, bence en az 8'i var.
Hastası olmuştu. Son bölümleri biraz fazla batırmıştı fakat giriş ve gelişme kısımları tek kelimeyle muazzam.

Gittikçe iyileşiyor değil de ilk 5 Part birbirine çok yakın ayarda gidiyor hikâyesel olarak ve dürüst olmak gerekirse Part 3 ve 5 bir yerden sonra monotonluğa bağlıyor. Araki'nin hikâye, antagonist, protagonist yazımındaki gelişimi 6'da başlayıp 8'de de halen devam ediyor. 3 Part da birbirinden çok farklı olmasına rağmen üçü de kaliteli.
Teşekkürler yorum için. İzleyeceğim sanırım hepsini. Seri hoşuma gitti açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık