Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Çok varda aynen çevirisi olmuyor ya da yarım kalıyor, en son eski çizim tarzında Marmalede boy ve Hana Yori Dango izlemiştim ve muazzamdı çizimler felan.
Evet bir de güzel giderken anlamsız bir şekilde yarım kalan seriler oluyor witch hunter robin gibi mesela. İsmen duydum onları da izlemedim romantik tarzda gibi duruyor. Daha çok dram ve günlük hayat bakıyorum. Kino no tabi, saraiya goyou, haibane renmei, casshern sins gibi ya da sakurasou pet no kanojou, honey and clover gibi günlük hayatlar çok güzeldir. Zaman olsa izlenecek çok şey var aslında

Silinmiş Üye

Kingdom'ın animesinin ilk sezonu o kadar iyi bir uyarlama değildi diye hatırlıyorum ama mangası çok iyi.
Genelde kindle'da mangasını okumadan başka bir seriye başlamıyorum. Daha sonra animelerini de genellikle fon müzikleri ile o anı anımsattığı için izliyorum. Tabi bazı seriler düşündüğümü aşağıya çekebiliyor. :bilmem:

Ben izleyeli kafadan bir 2-3 sene olmuştur geçen gene önüme çıkınca buraya yazayım dedim son zamanlarda anime sektörü çok kötü insanlar aynı tür şeyleri izlemekten bıktı, Monster ve onun gibileri bir nimet.
Monster izleyecektim ama bana çizimleri kötü gelmişti belki yapım yilindandir ama izlesen mi göze batmıyor mu çok?

Mangası iyide onun artık ara mı verdi yoksa yıllık mı çıkarıyordu, öyle bir şey ben bıraktım mangasını 2-3 seneye 3. sezonunu yaparlar xd
3 ayda 1 mangasını çıkarıyor diye biliyorum. Ama son durum nedir bilgim yok. :D
Mangasını okuduysan bari sana sorayım. Soracak insan arıyordum. Mana-Allen kafamı iyice karıştırdı.
Kişinin tekrar canlanma yerinde Allen'ı koydular. Mana'ya Allen'mı girdi. Allen'a mı Mana girdi. Ne neydi nasıl oldu Mana nasıl Allen'da var olabiliyor kafa gitti. + Bir şey diyeyim. Allen-Kanda ile bir evi arıyorlardı ya Kitap Adam ile Lavi'nin o evde olduğunu tahmin ediyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık