Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Aynen, lanet oldun öyle top 100'e:oleyo2:
6,7,12,13,14,16,33, 37 hep gintama, saçmalık yani.

Gintama hariç yine de iyidir sıralama, anidb'de ve douban'da tuhaf mesela sıralamalar ;)
@Kappamatsu

Listeye uzun zamandır bakmıyorum sıralamalar da küçük puanlarla değişiyor ama mesela saraiya goyou gibi bir seri nasıl 797 de olur veya casshern sins 1501. Hani bu listeyi takip etsen en iyi animelere gelmen ömrünün sonuna falan denk gelecek :D

High school DxD yi saymıyorum bak onun haklarını burada savunacağım :D konu açmalıyım belki de hakkında

@Kappamatsu

Listeye uzun zamandır bakmıyorum sıralamalar da küçük puanlarla değişiyor ama mesela saraiya goyou gibi bir seri nasıl 797 de olur veya casshern sins 1501. Hani bu listeyi takip etsen en iyi animelere gelmen ömrünün sonuna falan denk gelecek :D

High school DxD yi saymıyorum bak onun haklarını burada savunacağım :D konu açmalıyım belki de hakkında

Benim bahsettiğim zaman dilimi zaten 2006 2007 civarı falan yav.

Funduska

Gizem, gerilim sevenler kesinlikle Monster izlemeli ve izlettirmelidir Naoki Urasawa tarafından yazılan bir manga bilen bilir reisi.. Billy Bat,Pluton,20th century boys gibi mangalarını okuyanlar, bu serinin Türkçe çevirisini bulamadım ama animesi muaazzam.

Konusu:Almanya'da yaşayan bir Japon cerrah olan Kenzō Tenma'nın etrafında dönmektedir.
Doğru yoldasın genç.

Funduska

Ben izleyeli kafadan bir 2-3 sene olmuştur geçen gene önüme çıkınca buraya yazayım dedim son zamanlarda anime sektörü çok kötü insanlar aynı tür şeyleri izlemekten bıktı, Monster ve onun gibileri bir nimet.
Aslında son zamanlardan ziyade birkaç yıldan daha uzun süredir iyi sayılabilecek bir anime çıkmıyor,karakterler poşet,konular özgün değil,çizimler kötü ve cansız.1990-2005 arası animeler çok iyiydi.

2006 da daha yeni başlamıştı seri 2016 olmasın? Birkaç sene önce evet gerçekten de 1. idi hatta.

@Jiso aslında kaliteli seriler hep var. Bazıları çevrilmiyor bazıları da arkada kalıyor. Halen daha güzel dünyaları olan insanlar var bu sektörde
Çıktığı zamanları kastediyorum zaten, 2006 çıkışlı bir anime 2016'da bırak ilk 10'u, ilk 50'de bile zar zor yer bulur kendine.

2007'den sonra listeye giriyor Monster.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık