Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Gerilim korku, gerilim, gizem turu anime önerebilecek birileri var mı? En son Yakusoku no Neverland izledim şimdide Bayblon izliyorum ama o pek sarmadı. Cizimleri ve hikayesi guzel anime önerebilecek varsa sevinirim.
Şimdiye kadar izlediğin serileri yazarsan ona göre öneri yapabiliriz. Direkt öneri istenince izlediğim şeylerin söylenmesi muhtemel.

Şimdiye kadar izlediğin serileri yazarsan ona göre öneri yapabiliriz. Direkt öneri istenince izlediğim şeylerin söylenmesi muhtemel.
Elfen Lied
Another
Death Note
Kiseiju
Death Parade
Re:Zero Kara Hajimeru Isekai
Monster
Rainbow
Steins Gate
Zanyou No Terror gerilim, korku, gizem türünde izledikerim. Çok anime izledim ama bunlar aklima gelenler. Çok kişinin bilmediği underrated animeler varsa öneri alabilirim.

Gerilim korku, gerilim, gizem turu anime önerebilecek birileri var mı? En son Yakusoku no Neverland izledim şimdide Bayblon izliyorum ama o pek sarmadı. Cizimleri ve hikayesi guzel anime önerebilecek varsa sevinirim.
Elfen Lied
Another
Death Note
Kiseiju
Death Parade
Monster
Rainbow
Steins Gate
Zanyou No Terror gerilim, korku, gizem türünde izledikerim. Çok anime izledim ama bunlar aklima gelenler. Çok kişinin bilmediği underrated animeler varsa öneri alabilirim.
Ghost hunt, Paronia Agent, Mushishi, Shiki, Zetsuen no Tempest, Mononoke'yi önerebilirim. Gizem, gerilim türünde başarılı serilerdir bence.

Elfen Lied
Another
Death Note
Kiseiju
Death Parade
Monster
Rainbow
Steins Gate
Anime değil ve sonu biraz zayıf olsa da Oldboi mangasını okuyabilirsin. Liar Game mangasını da öneririm.

Ghost hunt, Paronia Agent, Mushishi, Shiki, Zetsuen no Tempest, Mononoke'yi önerebilirim. Gizem, gerilim türünde başarılı serilerdir bence.
Ghost Hunt ve Paronia Agent ilk defa duydum araştıracam önerilerin teşekkürler.

Anime değil ve sonu biraz zayıf olsa da Oldboi mangasını okuyabilirsin. Liar Game mangasını da öneririm.
Bu Oldboi Kore Filmi Oldboy'un mangasıydı galiba. Ikisine da bakacam korku gerilimin her türünü seviyorum ya romanı, filmi, oyunu sagolun.

Ghost Hunt ve Paronia Agent ilk defa duydum araştıracam önerilerin teşekkürler.

Bu Oldboi Kore Filmi Oldboy'un mangasıydı galiba. Ikisine da bakacam korku gerilimin her türünü seviyorum ya romanı, filmi, oyunu sagolun.
Evet, onun mangasıydı. Korku değil de daha çok Death Note tarzındalar. Yinede seversin büyük ihtimal. Korku için Uzumaki okuyabilirsin. Animesi de çıkacaktı bu yıl galiba.

Ajin

Sanırım seriden aklımda kalacak olan en belirgin söz;
"Hiç bu kadar Ajin'i bir arada görmemiştim. Özel haremim gibi."

:hhh:
(Spoiler vasfı taşımadığında gizleme ihtiyacı hissetmedim.)

Bu gibi anime manga ararken karşıma çıkmıştı Uzumaki. Animesi çıkacaksa onu beklemem daha mi doğru olur yoksa okusam mi. Korku türünde sesler ve efektler çok önemli bir parça çünkü anime bu hissiyatı daha iyi verebilir sanki.
Çizimleri iyi olsa da animesi bekle sen. Sonradan mangasını okursun istersen. Veyahut tam tersini yapabilirsin, zevkine kalmıș.

Ajin

Sanırım seriden aklımda kalacak olan en belirgin söz;
"Hiç bu kadar Ajin'i bir arada görmemiştim. Özel haremim gibi."

:hhh:
(Spoiler vasfı taşımadığında gizleme ihtiyacı hissetmedim.)
Bu tür animeler araştırırken Ajin surekli çıkıyor karşıma ama çizimleri biraz garip geliyor. CGI hakkında da çok fazla eleştiri okuyunca biraz on yargılı oldum ve izlemekten vazgeçtim. Animelerde 3d, cgi, 2d gibi seyler hoş durmuyor ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık