Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Üye silindi 1004

Psycho-Pass üçüncü sezonunu izledim. Ki en hakim en hasta olduğum serilerden biridir kendisi. Üçüncü sezonu izlemeden önce çıkan üç filmini de izlemiştim. Ki filmler evreni doğrudan etkiliyor ve canon.

Üçüncü sezonla ilgili en büyük eleştirim evrene Soft Reboot atmaları olmuş. Fakat böyle bir şey gerekliydi. Animenin dünyası sığ kalıp kendi içine sıkışmıştı. Her bölüm bi saate yakındı ve 8 bölüm olsa da aslında 16 bölüme denk geliyordu sezon. Bu açıdan çok hoşuma gitti. Dolu dolu bölüm izledik. Sezon açık uçlu bitti devam edecekler. 21. yüzyıl problemlerini ve suçlarını işlemesi harikaydı.

Mülteci problemi, siyaset, Morgıç krizi derken günümüz dünyasına harika selamlar çakmışlar.

Vınland saga ızleyıp mangasına gectım. İkinci sezon les olacak gıbıme gelıyor ama üçüncü sezon ilkinden bile guzel olacak(yıne gıbıme gelıyor).

Psycho-Pass üçüncü sezonunu izledim. Ki en hakim en hasta olduğum serilerden biridir kendisi. Üçüncü sezonu izlemeden önce çıkan üç filmini de izlemiştim. Ki filmler evreni doğrudan etkiliyor ve canon.

Üçüncü sezonla ilgili en büyük eleştirim evrene Soft Reboot atmaları olmuş. Fakat böyle bir şey gerekliydi. Animenin dünyası sığ kalıp kendi içine sıkışmıştı. Her bölüm bi saate yakındı ve 8 bölüm olsa da aslında 16 bölüme denk geliyordu sezon. Bu açıdan çok hoşuma gitti. Dolu dolu bölüm izledik. Sezon açık uçlu bitti devam edecekler. 21. yüzyıl problemlerini ve suçlarını işlemesi harikaydı.

Mülteci problemi, siyaset, Morgıç krizi derken günümüz dünyasına harika selamlar çakmışlar.
İyice Ghost in the shell: Stand Alone Complex serilerine dönmüş yani anime.

Yarım bırakılan çok seri gördüm ama devam ederken bir anda giyotin yiyen blood lad dışında seri görmedim. Yıllar önce izlemiştim şimdi tekrar bitirdim aynı berbat his sardı yine. Şöyle seriler nasıl yarım kalır insan anlamıyor cidden

Gerilim korku, gerilim, gizem turu anime önerebilecek birileri var mı? En son Yakusoku no Neverland izledim şimdide Bayblon izliyorum ama o pek sarmadı. Cizimleri ve hikayesi guzel anime önerebilecek varsa sevinirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık