Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    305
Avustralya önceki yıllarda yaklaşık 2 milyon kedi öldürmüştü. Her canlı türünün fazlası zarar kediler de buna dahil. Bize olmasa başka canlıya zarar verirler.
Evet biliyorum deve de öldürmüşlerdi galiba yanlış hatırlamıyorsam fazla su içtikleri için , bunun görevi insanda değil, doğa yolunu bulur. Avustralya’da mily9nkarac fare baskını da olmuştu o zaman kedi devreye giriyor işte, sokağa kedi atmazlarsa kedi çoğalmaz yemek vermezlerse başka yere gider, kedi çoğalmışsa demek ki ona göre av var, ayrıca o kedileri yiyen küçük ejderler de vardı bir video görmüştüm avutralyada

Evet biliyorum deve de öldürmüşlerdi galiba yanlış hatırlamıyorsam fazla su içtikleri için , bunun görevi insanda değil, doğa yolunu bulur. Avustralya’da mily9nkarac fare baskını da olmuştu o zaman kedi devreye giriyor işte, sokağa kedi atmazlarsa kedi çoğalmaz yemek vermezlerse başka yere gider, kedi çoğalmışsa demek ki ona göre av var, ayrıca o kedileri yiyen küçük ejderler de vardı bir video görmüştüm avutralyada
Evet deve de öldürmüşlerdi. Katılmıyorum bunun görevi kesinlikle insanda.

kedi yüzünden ölen yaralanan insan duymadım , tam tersi fare popülasyonun

sayıları çok fazla o bütçe ayrılamaz , + birileri çıkar o işi 10 lira yerine bizleri 100 dolar borca sokarak yapar
Hocam allah aşkına bu ülkede nelere bütçe ayrılıyor ona mı ayrılmıyacak.Bu hem de kökten çözüm yıllar sonra uğraşmayacaksın.

Evet deve de öldürmüşlerdi. Katılmıyorum bunun görevi kesinlikle insanda.

doğa evcilleştirilemez, insan karışmasın zaten yolunu bulur , insan doğaya en büyük zararrı veren canlıdır, ineğin yürüdüğü toprakta ot biter insanın yürüdüğü toprakta çim çıkmaz , Başıboş köşeler hariç bunun sorunlusu zaten insan çözümü de insan,

deveyi insan salmadıysa öldürmek bize düşmez , kaplan olmazsa ekosistem çöker ormanda , zaten fazla olamaz fazla varsa fazla da av vardor, doğa dengedir, hiç bir şey fazla olamaz vahşi yaşamda , dengeyi bozan yine insan oluyor aslında

doğa evcilleştirilemez, insan karışmasın zaten yolunu bulur , insan doğaya en büyük zararrı veren canlıdır, ineğin yürüdüğü toprakta ot biter insanın yürüdüğü toprakta çim çıkmaz , Başıboş köşeler hariç bunun sorunlusu zaten insan çözümü de insan,

deveyi insan salmadıysa öldürmek bize düşmez , kaplan olmazsa ekosistem çöker ormanda , zaten fazla olamaz fazla varsa fazla da av vardor, doğa dengedir, hiç bir şey fazla olamaz vahşi yaşamda , dengeyi bozan yine insan oluyor aslında
geyiklere karşı bi algı operasyonu, şu canlının herhangi bi şeye zararı olabilir mi????!?!?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık