Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Snake-Man Şekil Olur Mu?

Snake-Man için tasarım beklentileriniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    85
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O başlıkta yer almasının kelimeyi meşrulaştırdığını mı iddia ediyorsun?

Formal bir dil kullanın diyemem ki bu forumun samimi ruhuna aykırı bir durum olurdu. Ancak konu başlığında bile seviyenin böylesine düşürülmesi... Bilemedim.
Konuya ilk yorumu bir mod atmış, konunun içeriği ve başlığı hiç rahatsız etmemiş gibi duruyor.

Ben dilin uygunsuz olduğunu düşünüyorum ve bunu dile getirdim. Modların ne şekilde düşündüğü beni ilgilendirmiyor.
Neden bu kadar rahatsız oldun ki görmezden gelebilirsin,gelmek zorunda değilsin tabi ama çok ağır olmuş ilk mesajın,yok vasıfsız liseli felan,uygun değil diyebilirsin veya daha güzel yazılabilir,bu kadar sertliğe gerek yok bence,çok kasıntı ve şekilci durmuşsun konu yorumu daha çok sana yakışmış sanki bilemedim

Neden bu kadar rahatsız oldun ki görmezden gelebilirsin,gelmek zorunda değilsin tabi ama çok ağır olmuş ilk mesajın,yok vasıfsız liseli felan,uygun değil diyebilirsin veya daha güzel yazılabilir,bu kadar sertliğe gerek yok bence,çok kasıntı ve şekilci durmuşsun konu yorumu daha çok sana yakışmış sanki bilemedim
Şimdi sen çıkıp işi niye kişiselleştirdin :S

Başkalarıyla eleştiri standartlarımız farklı diye otosansür yapacak biri değilim. Bilakis çok ağır olmuş dediğin yorumumu, özellikle son cümlesini, tekrardan ve düzgünce okursan makul sınırları aşmadığımı görürsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık