Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Snake-Man Şekil Olur Mu?

Snake-Man için tasarım beklentileriniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    85
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olmuş adam şekil yazdıysa ne kadar abartıldı bu kelime? Gündelik hayatta da kullanılıyor ne kadar argo'ya yakın bir kelime görünse de bir küfür değil. Tabi güzel bir kelime diye savunamam ama kötü bir kelimede değil yani. Forumda pek çok noktada da kullanılmıştır. Başkasına bulaşmaya yer mi arıyorsunuz anlamadım ki? Komikleşti forum bu aralar cidden.

Ne yapıyonuz gündelik olaylarınızı forumda mı çözmeye kalkıyorsunuz? :D

Başlık mis gibi. Gayette cuk oturmuş. Hiçbir kelime diğerinin tam olarak yerini tutmaz. Kelimeler sadece anlam değil duyguda yansıtır bakış açısıda yansıtır. Ne kadar çok kelime o kadar çok ifade şekli. Dilin zenginliği budur. Başlıktaki sevgi coşku heyecanı görebilmek lazım. Şekil olmak yerine güzel olmak kullanılsa bu anlamı tam anlamıyla alamicaktım. Ha bazı eleştirmeyi bilmeyenler var galiba. Sanki bu tarz bir bakış açısı hatırlıyorum. Aynen aynen vardı böyle biri lise sondaki bir soytarı mı neydi :hhh:

Ben şekilden çok gücü merak ediyorum açıkçası kıvrak hareketler yapabilir veya japonların yılanlara animelerde sık sık yaptığı gibi bir hipnotize olayı olabilir karşınızda geleceği gören biri varsa onu hipnotize etmek mantıklı olabilir

Aralarında en iyisi bence de... avatarlar da paylaşılamadı. Ama ilk kez bir boss'un yenilmesi ağır gelecek bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık