Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Smoker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 213 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    233
Ya şu alabastadaki kurtarma olayından sonra Smoker jutteyi savuruyordu. Sanki o sırada da gülüyor gibi gelmişti bana animede de mangada nasıl bilmiyorum
http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-176-page-14.html

Maalesef.

Yakalayıp götürmek istese bile bir olay olur ve salmaya karar verir bence sonra vazgeçip.Senaryo buna uygun olur.Tabii serinin sonlarına doğru olursa olur.Gizli tarihle ilgili birşeyler öğrenip buna inanırsa yapabilir.Yoksa sanmıyorum Garp gibi yapıp kendini tatmin ettikten sonra bırakacağını.Smoker kuralcı ve disiplinli adam.Garp'ın aksine onu yaptıktan sonra kendine denizci diyemez.
Der, niye demesin? Bu adam masum insanları koruyan biri ve Luffy'nin zararsız olduğunun farkında. Tek istediği, senin dediğin gibi bu işin sonuçlarını görmek.

Niye gülmesin ki ya, gülsün. Gülmek de çok yakışır reise. düşünsenize Luffy'nin arkasından sırıtıyor şöyle manalı manalı. :a:

Kendisini pek seven biri değilim nötr sayılırım yani ama yine de her göründüğünde tebessüm ettiren, kendi adaletini uygulamaktan vazgeçmeyen, karakteri oturmuş bir insan olduğu için adamdır tabiki de.

@Smoker abi bi ara kuzan babayı da güncellesen de alem reis görse. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık