Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Smoker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 213 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    233
Kendisini pek seven biri değilim nötr sayılırım yani ama yine de her göründüğünde tebessüm ettiren, kendi adaletini uygulamaktan vazgeçmeyen, karakteri oturmuş bir insan olduğu için adamdır tabiki de.

@Smoker abi bi ara kuzan babayı da güncellesen de alem reis görse. :)
Zamanı var onun daha. Sırayla gidiyorum.

Aokiji'den ve Rosi'den sonra sanırım en sevdiğim denizci. Kendisini devrimci olmaya çok yakın biri olarak görüyorum. Seri sonunda taraf değiştirme ihtimali var gibime geliyor. Yine de görevine, amacına bir şekilde bağlı bir karakter. Adamdır, severim. Bir de karşısına kendi ayarı rakipler çıksa daha güzel olacak.

Smoker devrimci olacak son karakterlerden biridir. Her ne kadar kendi idealleri olsa da, bulunduğu kurumun pisliklerini bilmesine rağmen bu kurum adına çalışıyor. İnsanları önemsiyor, büyük bir savaşın insanlara ne kadar zarar vereceğini bilir ve bence asla bir devrimci olmaz.
Ben daha Alabasta idi sanırım, orada yaptığı atar ile bu fikri düşünmeye başlamıştım. Nedense olabilitesi varmış gibime geliyor. Zaten bahsettiğim taraf değiştirme durumu son savaş için. Ama dediğin gibi adamlarını falan çok önemsiyor. Sivillere bir zarar geleceğini düşünmüyorum gerçi ben ama.
Yine de köşede dursun. :D

Ellerine sağlık, yalnız ben bunun adalet anlayışını çok doğru bulmuyorum. Korsan korsandır diyen adam biraz değişti sanki, eskisi gibi olması lazım.

Ellerine sağlık, yalnız ben bunun adalet anlayışını çok doğru bulmuyorum. Korsan korsandır diyen adam biraz değişti sanki, eskisi gibi olması lazım.
Denk geldiği korsanlar ya kötü ya iyi. Örneğin, Dof=Saf kötü, Luffy=Saf iyi.
Korsan korsandır diyemiyor bu yüzden artık.
Denizci denizcidir de diyemiyor gördüklerinden dolayı.

Shanks iyi yonkou. Arkadaşlarına zarar vermediğin sürece bir şey yapmaz. Kaido ve adamları ise tam tersi. Nefes aldın havamı azalttın diyip dövecek tipteler.
Değişmesi çok normal Smoker'ın. Tüm korsanları kötü sanıyordu. Öyle olmadığını gördü.

Denk geldiği korsanlar ya kötü ya iyi. Örneğin, Dof=Saf kötü, Luffy=Saf iyi.
Korsan korsandır diyemiyor bu yüzden artık.
Denizci denizcidir de diyemiyor gördüklerinden dolayı.

Shanks iyi yonkou. Arkadaşlarına zarar vermediğin sürece bir şey yapmaz. Kaido ve adamları ise tam tersi. Nefes aldın havamı azalttın diyip dövecek tipteler.
Değişmesi çok normal Smoker'ın. Tüm korsanları kötü sanıyordu. Öyle olmadığını gördü.
Serinin başında daha Luffy'yi idam edecekti, değişim iyidir ama bilemiyorum. Ben iyi yonkou beklemiyorum, Shanks dahil. Sadece Shanks, Law gibi korsanlar sırf kötü olayım derdinde değil. Illaki çok can yakmışlardır. Law'ı bırakmaması lazımdı, C.C'nin yanında o kadar takılmış üstüne yardım etmiş. Çocuk olayını bilmeme ihtimali yok.:/

Serinin başında daha Luffy'yi idam edecekti, değişim iyidir ama bilemiyorum. Ben iyi yonkou beklemiyorum, Shanks dahil. Sadece Shanks, Law gibi korsanlar sırf kötü olayım derdinde değil. Illaki çok can yakmışlardır. Law'ı bırakmaması lazımdı, C.C'nin yanında o kadar takılmış üstüne yardım etmiş. Çocuk olayını bilmeme ihtimali yok.:/
Luffy'nin rol modeli Shanks.
Kavga etmeyi gereksiz görüyor. Bana gül, vur ama arkadaşlarıma zarar verme diyor. Luffy'nin aynısı işte.
Smoker ,Luffy'nin güvendiği adama güveniyor işte. Vergo'ya karşı da beraber dövüştüler zaten. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık