Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizin Manganız

Suraad
Bu arada çizimin mükemmel kesinlikle bitirmelisin Bir sorum var bir sayfayı çizmen ne kadar sürüyor ?
Sayfa çizmesi aşırı uzun sürmüyor. 1 saat civarı sürede bitiyor hemen hemen. Ancak çizimlerden de anlaşılacağı üzere orjinal One Piece mangasından çizeceğim yerleri model alıyorum. Onlara karar vermek uzun sürüyor.

Valla darksiders'ın konusuna hastayım onun konusunda bir manga 10 numara olur :D
Aynen katılıyorum sana Darksiders'tan 10 numara manga olur.Oyun gibi önce tek tek atlıların hikayesini işleyecek sonra hepsi birleşip konseymiydi neydi onu çökertecekler :D
Keşke filmi çıksa yada daha iyisi Tekken'in animasyon filmine benzer bir filmi süper olurdu.Ama en çok Crysis'in filmi çıksın istiyorum :D

Soytarii26

Selamlar herkese yeni değilim ama uzun süredir forumla alakam yoktu ama bu konuyu görünce dayanamadım atladım bende :D

İşte hikaye
Cennet cehennem savaşı iyice kızışmış dünyalar yok olmuştur. Şeytanlar ve Melekler son kozlarını oynamaktadırlar. insanların yaşadığı bu dünya son savaşın merkezi olacaktır.
Ama bu savaş için sadece kahramanlar yetmez bütün dünyanın kahraman olması gerekir.

"Ben iyi biri değilim kahraman hiç değilim sadece seni korumak istiyorum"
"Tek başıma bu savaşı kazanamam benden bunu bekliyorlar"
"Tek bir insan ne yapabilir ki- bu dünyada böyle düşünen 3 milyar insan var"
"kehanetler sadece umudu ateşler"

böyle bişi işte bütün kurgu hazır fakat senaryo yazılı değil :D
İyiymiş bu söz

Herşeyden önce güzel kardeşim cümlelere büyük harflere başlasan çok güzel olucak. Türkçemize önem vererek yazalım,çok ayrıntıya girin demiyoruz ama en azından büyük harfle başlayın:)
Yanlış anlama ama; sen de 'olucak' yazmışsın. 'Olacak' olacak o. :flaugh: Ben pek takılmazdım böyle şeylere de, sen adamı uyarmışsın ben de dalayım konuya dedim. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık