Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce One Piece Nasıl Sonlanacak?

Sylar

Luffy Kk olduktan sonra memlekete döner, şapkasını barmen kadının çocuğuna verir, sonrada güneşin batışına doğru yürürken arkasına bakmadan el sallar, onlara karasakalın Ona söylediği sözleri söyler. "Bir adamın hayalleri asla ölmez."

1-) luffynin karşılaşacağı son rakip dünya hükümeti olacak ve buda nihai savaş olacak ve bu savaşı başlatanda karanlık yüzyılı öğrenen luffy ve tayfası olacak. Tüm adalar luffynin kontrolünde olmayacak zaten öyle bi hükmetme hayali kurduğunu sanmıyorum ama adalar birleşmesinden ziyade ırkları birleştirecepini düşünmekteyim misal balık adam adası kehanetinin gerçek olacagını luffynin adayı yokedip beklenen gün dedikleri zaman gelmiş olacak ve yüm balık adamlar o gemiye binip yüzeye çıkacak ve orda yaşamaya başlayacak. Dünya hükümetinin yıkılmasıyla dragon bir nevi devrimini gerçekleştirmiş olacak. Coby amiral olacak ve bence adaleti gerçek adalet olucaktır. Antik silahlar konusundada tam nasıl olur bilmiyorum ama nihai savaşta yer alıcaklarını ummaktayım misal prenses ve deniz kralları luffyle birlikte savaşırlar. Shanks ve tayfasıyla bizim tayfa rakip olmaz

Soruların hepsine cevap yazamıycam ama bir iki tahminim var.

Öncelikle devrimciler. Bu devrim sonunda bütün ülkeler bağımsızlıklarını ve cumhuriyetlerini/meşrutiyetlerini ilan edecek. Böylece DH ine gerek falan kalmayacak. Her ülke, bir çocuk gibi yeniden doğacak. Dragon da bu olaydan sonra pek çok insanın saygı duyduğu bir lider haline gelecek.

One Piece, Boş Yüzyıl, All Blue ve Antik Krallık bence birbine tamamen bağlantılı. AK bizim Atlantis efsanesi olabilir ayrıca.
Luffy, Raftel'e ulaşırsa ne olur, muamma. Ama her ne olacaksa ciddi bi fikrim var.

Bence en sonunda, Red Line tamamen yıkılacak, bütün okyanuslar birleşicek ve All Blue oluşacak. Bu olunca da tüm dünyada yer şekilleri ve okyanus seviyeleri karışacak. Ancak bütün denizler özgürlüğe kavuşmuş olacak.
Sonunda da, Luffy tayfayı tekrar toplayıp bu yeni dünyayı keşfe çıkacak.
Nami, dünya haritasını çizecek.
Usopp, gördüğü bütün her şeyi yazarak çağının Norland'ı olacak.
Sanji, Violet'le birlikte gezen bir restoran açacak.
Zoro, sakin ve küçük bir kasabada kafa dinlemeye çekilecek.
Chopper, Law ile birlikte tıp üstüne çalışmaya başlıycak.
Robin, dünyanın en büyük kütüphanesini açacak, burada yeni nesillere tarih ve arkeoloji öğretecek.
Iceburg ve Franky yüzen ada projesini bitirecek, ayrıca dünyanın bütün limanlarına deniz treni için ray döşeyecekler.
Brook, Laboon'la buluştuktan sonra sanat hayatına devam edecek.

Vs vs.

silent

yeni üye olduğum için konuyu yeni görüyorum düşüncem şudur; en son denizcilerle olan savaş bitmiş luffy ölmüştür . bundan bir kaç yıl sonra tayfa bir adada bir çoçukla konuşuyordur. çoçukla konuşan zoro dur. çoçuk 'korsanlar kralı 'olucam der. tayfadakiler gülümser ve biter.

Ryner Lute

Luffy kk olup one pieceyi elde ettikten sonra, dostlarıyla birlikte dünya hükümetini yıkacak.

Ama kesin olan birşey var bu foruma üye olan ben dahil bir sürü kişi one piecenin sonunu göremiyeceğiz. Daha bitmesine 10-15 sene var hayat şartlarından dolay herkes farklı bir yere dağılacak

yeni üye olduğum için konuyu yeni görüyorum düşüncem şudur; en son denizcilerle olan savaş bitmiş luffy ölmüştür . bundan bir kaç yıl sonra tayfa bir adada bir çoçukla konuşuyordur. çoçukla konuşan zoro dur. çoçuk 'korsanlar kralı 'olucam der. tayfadakiler gülümser ve biter.

Haydaaa rinna :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık